تاریخ انتشار:۲۳ مرداد ۱۳۹۷در ۵:۰۹ ب٫ظ کد خبر:17756

فرماندار جاسک:بسیج به معنای سازندگی و استقامت است/بزودی هیئتی از پایتخت جهت بررسی حضور و صید بی رویه‌ و غیرمجاز کشتی های چینی در آبهای جاسک وارد پایتخت طلایی مکران بندرجاسک خواهند شد

به گزارش مکران- فرماندار جاسک در جشنواره مالک اشتر با حضور در جمع فرماندهان بسیج و پایگاه‌ها، نیروهای نظامی، انتظامی، مدیران ادارات و بسیجیان این شهرستان گفت: بسیج به معنای سازندگی و استقامت است. مهندس محمد رادمهر افزود: امروز همه شاهد حضور پرشور سپاه در کنار مردم ...

به گزارش مکران- فرماندار جاسک در جشنواره مالک اشتر با حضور در جمع فرماندهان بسیج و پایگاه‌ها، نیروهای نظامی، انتظامی، مدیران ادارات و بسیجیان این شهرستان گفت: بسیج به معنای سازندگی و استقامت است.

مهندس محمد رادمهر افزود: امروز همه شاهد حضور پرشور سپاه در کنار مردم و دولت هستیم و میبینیم که چه کارها و پروژه های بزرگی با وجود این شجره طیبه در ایران اسلامی در حال انجام است.

وی تصریح کرد: همه‌ی آحاد مردم باید روحیه‌ای بسیجی داشته باشند چراکه اگر اینگونه باشیم خواهیم توانست اتحاد را بیش از پیش در خود نهادینه کنیم و این همان چیزی است که مارا از گزند دشمنان ایران حفظ ‌می‌کند.

فرماندار شهرستان جاسک بیان کرد: برگزاری چنین جشنواره‌هایی مانند مالک اشتر می‌تواند در بالابردن روحیه بسیج مردمی تأثیر بسیار خوب و مطلوبی داشته باشد.

سرهنگ علی علی‌نژاد جانشین فرماندهی سپاه امام سجاد علیه السلام در جشنواره‌ی مردمی مالک اشتر گفت: ملت ایران در تمامی عرصه‌ها ثابت کرده‌اند که با تکیه بر ولایت فقیه و آرمان‌های امام خمینی (ره) راه صحیح کشورشان را بدرستی از بیگانگان و دشمنان قسم خورده ایران اسلامی جدا ساخته‌اند و باید به این ملت شجاع و دلیر بالید.

جانشین فرماندهی سپاه امام سجاد علیه السلام استان هرمزگان ادامه داد: اگر نوجوانان و جوانان عزیز و برومند ایران به زندگی شهدای انقلاب و بخصوص شهدای مدافع حرم از جمله شهید حججی و شهید تختی‌نژاد نگاه کنند خواهند فهمید که حفاظت از سرزمین و کیانشان، حفاظت از ملت ایران، رفاه، آسایش و آرامش خودشان است.

وی تصریح کرد: شهید حججی بارها در جبهه حق علیه باطل حضور پیدا کرد و جانانه شهادت را از خداوند طلب میکرد اما غافل از آن بود که گره‌ای در کارش وجود دارد که نوشیدن شربت شهادت را برایش دست نیافتنی کرده است اما با وساطت مادرش در بارگاه ملکوتی حضرت امام رضا (ع) شهادتی ستودنی نصیبش شد که شهید والا مقام را در جهان اسلام به یک شاخص ابدی تبدیل کرد.

در پایان از فرماندهان برتر استانی بسیج و سپاه جاسک در جشنواره مالک اشتر مرکز بندرعباس، تقدیر و تشکر بعمل آمد.
لازم به ذکر است که تجلیل از خبرنگاران فعال رسانه، مطبوعات و خبرگزاری‌ها نیز صورت گرفت.

بزودی هیئتی از پایتخت جهت بررسی حضور و صید بی رویه‌ و غیرمجاز کشتی های چینی در آبهای جاسک وارد پایتخت طلایی مکران بندرجاسک خواهند شد
فرماندار جاسک گفت: بزودی هیئتی از پایتخت جهت بررسی حضور و صید بی رویه‌ و غیرمجاز کشتی های چینی در آبهای جاسک وارد پایتخت طلایی مکران بندرجاسک خواهند شد.

مهندس محمد رادمهر افزود: همه‌ی مسئولین نسبت به مطالبات مردم وظایفی دارند که باید در هر مکان، زمان و مقطعی مورد رسیدگی قرار گیرد.

وی ادامه داد: امروز باید همه‌ی مسئولین در تمامی عرصه‌ها پای کار باشند، دلیلی ندارد یک مدیر، تنها به مدیریت خود فکر کند، منتها مدیر زمانی مدیر خواهد بود که برای مردم و در کنار مردم تا پای جان کار کند.

فرماندار شهرستان جاسک تصریح کرد: بارها و در زمان کمی که بعنوان سکاندار فرمانداری جاسک منصوب شدم در خصوص حضور بیخود و بی‌جهت کشتی های چینی در آبهای جاسک با مردم و مسئولین صحبت کرده‌ام و این موضوع را گفته‌ام که حتی لحظه‌ای از گرفتن حق ولی نعمتان و مردم نجیب جاسک کوتاه نخواهم آمد و مسئولین مربوطه باید نسبت به شفافیت موضوع، پاسخگوی مردم باشند‌.

مهندس محمد رادمهر اضافه کرد: مردم جاسک مردمی بسیار مهمانواز، مهمانپذیر و فوق‌العاده هستند، مردمی که چه شیعه و سنی در کنار نظام و دوشادوش هم بدون هیچگونه تنشی زندگی میکنند.

فرماندار جاسک تأکید کرد و گفت: در کنار مجموعه‌ی خبرنگاران شهرستان جاسک برای پیشرفت و آبادانی سرزمین طلایی مکران، بندرجاسک تمام تلاشمان را خواهیم کرد تا  با افتخار قدمی نو برای مردم بزرگ این دیار برداریم.

در پایان مهندس رادمهر از خبرنگاران شهرستان بدلیل پای کار بودنشان نسبت به پیگیری مسائل و مشکلات مردم در محافل خبری تقدیر و تشکر کرد.

خبر:حسام بختیار

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi