تاریخ انتشار:۲۳ دی ۱۳۹۷در ۲:۳۰ ب٫ظ کد خبر:18761

بنیاد علوی که برای کپرزدایی ومحرومیت زدایی به قلعه گنج آمده بود امروزه در قلعه گنج کپرسازی می کند

برگزاری جلسه ی ساماندهی کپرنشینان روستای جهلدر و بن گرو بخش چاه دادخدا به گزارش مکران:جلسه ی ساماندهی مسکن کپر نشینان روستای جهلدر و بن گرو از توابع بخش چاه دادخدا با حضور عطا ناوکی فرماندار،سلطانی نژاد مدیرکل بنیاد مسکن کرمان،مهندس حیدروند،بخشداران دو بخش ...


برگزاری جلسه ی ساماندهی کپرنشینان روستای جهلدر و بن گرو بخش چاه دادخدا

به گزارش مکران:جلسه ی ساماندهی مسکن کپر نشینان روستای جهلدر و بن گرو از توابع بخش چاه دادخدا با حضور عطا ناوکی فرماندار،سلطانی نژاد مدیرکل بنیاد مسکن کرمان،مهندس حیدروند،بخشداران دو بخش چاه دادخدا و بخش مرکزی و جهانگیری معاونت برنامه ریزی فرمانداری و جمشیدی رئیس بنیاد مسکن قلعه گنج و پیمانکاران بنیاد مسکن قبل از ظهر امروز در محل سایت اداری بنیاد علوی برگزار گردید.

فرماندار قلعه گنج در این جلسه بر تسریع روند ساخت و ساز واحدهای مسکن کپری برای اهالی وساکنان این روستا تاکید نمود و موانع و مسائل مورد نظر در این خصوص مورد بررسی قرار گرفت.

مدیرکل بنیاد مسکن در این جلسه گفت؛ پیش بینی می شود پنجاه و هفت واحد کپری که برای اهالی این روستاها در حال ساخت هست طی یکماه اینده قابل بهره برداری شوند.

پنجاه و هفت واحد مسکن روستائی با مشارکت بنیاد علوی و بنیاد مسکن در روستاهای محروم جهلدر و بن گرو از توابع بخش چاه دادخدا در حال ساخت می باشد.

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi