تاریخ انتشار:۲۲ خرداد ۱۳۹۸در ۱۰:۲۰ ب٫ظ کد خبر:19662

بازدید دکترمکارم ریاست محترم دانشگاه علوم پزشکی جنوب کرمان ازخانه بهداشتی درمانی دهستان زهمکان وموردان

به گزارش مکران: بازدید دکتر مکارم رئیس دانشگاه علوم پزشکی جیرفت و تعدادی از مدیران این دانشگاه به همراه نجفی مدیر شبکه بهداشت و درمان از روستاهای صعب العبور فاریاب و همچنین پروژه ستاد شبکه و پروژه درمان بستر این شهرستان 🔵 دکتر مکارم از ...

به گزارش مکران: بازدید دکتر مکارم رئیس دانشگاه علوم پزشکی جیرفت و تعدادی از مدیران این دانشگاه به همراه نجفی مدیر شبکه بهداشت و درمان از روستاهای صعب العبور فاریاب و همچنین پروژه ستاد شبکه و پروژه درمان بستر این شهرستان

🔵 دکتر مکارم از روستاهای زهمکان، موردان، آبباد و…که از روستاهای صعب العبور می باشند بازدید نمود و وضعیت بهداشت و درمان این مناطق را مورد بررسی قرار داد.

🔴 وی در این بازدیدها ضمن دیدار و گفتگو با مردم منطقه قول مساعد جهت احداث یک مرکز جامع خدمات سلامت روستایی به مرکزیت یکی از این روستاها را داد و گفت: در راه دسترسی آسانتر مردم به خدمات سلامت از هیچ کوشش و تلاشی دریغ نمی کنیم.

🔵 دکتر مکارم همچنین در بازدید از پروژه ستاد مرکزی شبکه بهداشت و درمان فاریاب و مرکز درمان بستر این شهرستان تاکید نمود هرچه سریع تر حصارکشی و کارهای عقب مانده پروژه درمان بستر این شهرستان به اتمام برسد تا طی سفر وزیر محترم بهداشت که بزودی خواهد بود به بهره برداری برسد.

🔴 دکتر مکارم در این بازدید یک روزه وضعیت اجرای طرح ملی بسیج کنترل فشارخون بالا در این شهرستان و روستاهای صعب العبور را نیز مورد بررسی قرار داد و گفت؛ اجرای این طرح تاکنون در این مناطق رضایت بخش است.
#فشار_خون؛
بدانیم و اقدام کنیم…
#بسیجملیکنترل_فشارخون

ابراهیم تاجیک خبرنگار نشریه صبح مکران __جنوب کرمان

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP