تاریخ انتشار:۱۶ تیر ۱۳۹۸در ۱:۱۸ ب٫ظ کد خبر:20123

بیمه دهیاران در دستور کار است

فرماندار بندرعباس اذعان کرد: مذاکراتی برای بیمه دهیاران و شهرداران نیز صورت گرفته است که امیدوارم به زودی به نتیجه برسد.   به گزارش مکران، کناری در همایش شهرداران و دهیاران تشریح کرد: از ۳۰۰ روستای دارای سکنه بیش از ۲۰۰ روستا بالغ‌بر ۲۰ خانوار ساکن دارند ...

فرماندار بندرعباس اذعان کرد: مذاکراتی برای بیمه دهیاران و شهرداران نیز صورت گرفته است که امیدوارم به زودی به نتیجه برسد.

 

به گزارش مکران، کناری در همایش شهرداران و دهیاران تشریح کرد: از ۳۰۰ روستای دارای سکنه بیش از ۲۰۰ روستا بالغ‌بر ۲۰ خانوار ساکن دارند که دارای دهیار و شورا هستند و باقی روستا فاقد دهیار وشورا هستند.

فرماندار بندرعباس اذعان کرد: در بندرعباس شش شهر و شورای شهر و پنج شورای بخش داریم.

کناری با ذکر این نکته که تاکید بر گسترش پوشش بیمه‌ای از جمله برنامه‌های فرمانداری است، بیان داشت: تلاش خواهیم کرد که تمامی روستا نشین‌ها از پوشش بیمه‌ای استفاده کنند. تعدادی از روستاها ۱۰۰ درصد پوشش بیمه‌ای دارند که از دهیاران این روستاها تقدیر خواهد شد.

وی با بیان اینکه بهره گیری از سامانه هوشمند نظارتی اولویت بعدی است که برای خدمت بهتر در نظر گرفته شده است، تشریح کرد: ساماندهی و توسعه مشاغل خرد روستایی و توسعه محصولات ارگانیک اولویت بعدی است که تلاش می‌کنیم به کمک مدیران شهرستانی بتوانیم زمینه رشد و توسعه این محصولات را فراهم کنیم.

کناری بیان داشت: شناسایی آنی کمبودات و ارتباط نزدیک با مدیران شهرستانی و ارتباط با مدیران استانی جهت پیگیری مشکلات از دیگر اقدامات است.

وی تشریح کرد: در حوزه شهری نیز توجه ویژه به مناظر شهر و ساماندهی اصناف شهرها از اولویت‌ها است که امیدوارم به کمک مسئولین شهرستانی و فرمانداران این ساماندهی انجام شود تا شاهد نظم بخشی خوبی در تمام شهرستان‌ها باشیم.

کناری بیان داشت: اهم انتظارات مجموعه فرمانداری از دهیاران، اولویت دادن ویژه به خدمت رسانی بی مت به مردم. اگر قرار باشد در جایگاهی باشیم و خدمتی ارائه نکنیم همان بهتر خودمان جا را خالی کنیم.

وی تشریح کرد: برقراری ارتباط نزدیک بین دستگاه‌های اجرایی، دهیاران و مردم جهت پیگیری مشکلات از دیگر وظایف دهیاران است.

فرماندار بندرعباس اذعان کرد: جلوگیری از هر گونه بی نظمی و بهره گیری از ظرفیت‌های جدیدی توسعه‌ای، اشرافیت کامل در حوزه تحت مسئولیت در تمام ابعاد، انتقال فوری مباحث و وقایع به مدیریت شهرستان، از دیگر وظایف دهیاران است.

وی اذعان کرد: یک روز هفته در اختیار شهرداری بندرعباس خواهیم بود تا هماهنگی ها ی لازم برای حل مشلات صورت بگیرد.

وی تشریح کرد: رونمایی از کتاب شناسنامه روستاهای شهرستان کاری مهم برای ارائه اطلاعات به مدیران تصمیم گیرنده در کمترین زمان جهت شناخت از روستاها محسوب می‌شود.

فرماندار بندرعباس اذعان کرد: مذاکراتی برای بیمه دهیاران و شهرداران نیز صورت گرفته است که امیدوارم به زودی به نتیجه برسد.

كلمات كليدي: ,

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP