تاریخ انتشار:۲۰ آبان ۱۳۹۸در ۱۱:۳۵ ب٫ظ کد خبر:20975

محور سخنان علیرضا نصری فرماندار شهرستان قشم در شورای اداری

محور سخنان علیرضا نصری فرماندار شهرستان قشم در شورای اداری 🔵🔵 تعامل، وحدت و حمایت های علما و معتمدین بویژه ائمه محترم شهرستان و اهل سنت قشم نقش بسیار مهمی در تسهیل و پیشرفت امور و ارائه خدمت دارد. 🔵🔵 تولید سه برابر ...

محور سخنان علیرضا نصری فرماندار شهرستان قشم در شورای اداری

🔵🔵 تعامل، وحدت و حمایت های علما و معتمدین بویژه ائمه محترم شهرستان و اهل سنت قشم نقش بسیار مهمی در تسهیل و پیشرفت امور و ارائه خدمت دارد.

🔵🔵 تولید سه برابر بیشتر از سهم تعیین شده در برنامه ششم توسعه در حوزه پرورش میگو در قشم تا پایان برنامه قابل تحقق است.

🔵🔵 تولید ۸۶ هزار تن ماهی از ۱۲۰ هزار سهم استان هرمزگان در برنامه ششم توسعه به شهرستان قشم محول گردیده است.

🔵🔵 توسعه جزایر برنامه مورد اهتمام دولت تدبیر و امید از آغاز کار بوده؛ لایروبی اسکله لارک، رینگ دور جزیره و فعالیت خط حمل و نقل دریایی در همین راستا با پیگیری های مستقیم استاندار هرمزگان و انعقاد تفاهمنامه با بنیاد مستضعفان و جانبازان وارد فاز اجرایی گردیده است.

🔵🔵 تولید ۱۳۰ مگاوات برق برای اولین بار و احداث دو نیروگاه ۵۰۰ مگاواتی تا ۱۴۰۰، گام مهمی در تامین این زیر ساخت مهم رفاهی، عمرانی محسوب می شود.

🔵🔵 تا کنون یکصد میلیارد تومان برای تامین آب روستاهای جزیره قشم هزینه شده، عملیات انتقال شبکه آبرسانی به سه روستای معتمد آباد‌ نغاشه و تورگان امسال به اتمام می رسد و مشکلاتی که در راه دسترسی کامل مردم جزیره قشم به این عنصر حیاتی وجود دارد با تلاش و پیگیری مستمر در سال آینده مرتفع می گردد.

🔵🔵 احداث ۳۵۰ کیلومتر جاده، اجرای روکش آسفالت و بهسازی راه های اصلی و فرعی از دیگر اقدامات انجام شده می باشد.

🔵🔵 تفاهمنامه سه جانبه سازمان منطقه آزاد، بنیاد مسکن و دهیاری ها برای بهسازی روستا ها که ۲۰ روستا به اتمام رسیده و مقدمات اجرایی ۲۰ روستای دیگر آغاز شده، یکی از شواهد روشن تعامل و همکاری بین مسئولان برای ارائه خدمت است.

اخبار مرتبط





ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi