تاریخ انتشار:۱۱ دی ۱۳۹۹در ۹:۲۵ ب٫ظ کد خبر:21854

سردار محمد: بگذارید جنوب کرمان هم از دستاوردهای علمی، سازندگی و دفاعی قرارگاه احساس غرور کند

سخنی با سردار محمد فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء :"بگذارید جنوب کرمان هم از دستاوردهای علمی، سازندگی و دفاعی قرارگاه احساس غرور کند"با شنیدن نام سردار محمد و پیشرفت ها و روند توسعه ای خدمات در قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء قطعا هر ایرانی خوشحال و ...

سخنی با سردار محمد فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء :
“بگذارید جنوب کرمان هم از دستاوردهای علمی، سازندگی و دفاعی قرارگاه احساس غرور کند”
با شنیدن نام سردار محمد و پیشرفت ها و روند توسعه ای خدمات در قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء قطعا هر ایرانی خوشحال و مسرور از بالندگی جوانان و فرزندان انقلاب اسلامی می شود.
اما مردم شهید پرور، ولایتمدار جنوب کرمان و انانی که در زمان طاغوت میزبان مقام معظم رهبری بودند و در جبهه های جنگ و در هشت سال دفاع مقدس همراه و همگام با انقلاب و همسنگر حاج قاسم سلیمانی بودند و شهدای زیادی چون تاجیک، شهسواری، طیاری، بینا و… را تقدیم انقلاب کرده اند امروز از اینکه پروژه کمر شکن و نابودگر انتقال اب سرشاخه های هلیل به کرمان توسط قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء در حال انجام است نگران و دل مشغول هستند.
بعنوان فرزندی از جنوب کرمان که در حال نابودی است حرف دل همه مردمان این دیار را به گوش خواهم رساند امید اینکه موثر واقع شود.
سردار محمد عزیز بداند که جنوب کرمان با دارا بودن هفت شهرستان و جمعیت یک میلیونی اش تمام حیات و زندگی اش وابسته به هلیل رود است و اگر انتقال اب صورت گیرد شاهد نابودی این دیار، معضلات زیست محیطی، اوارگی مردم، ناامنی و… خواهیم بود.
سردار محمد عزیز بداند که حاکمیت استان کرمان در تمامی دولت‌ ها نسبت به جنوب تبعیض قائل شده و سند ان محرومیت تاریخی منطقه است بطوری که هنوز در برخی از مناطق این دیار بعضی از مردم شناسنامه ندارند و از کلیه خدمات نظام جمهوری اسلامی محروم هستند.
سردار محمد عزیز بداند که ما جنوبی ها از جنابعالی انتظار داریم که بعنوان یک نخبه انقلابی در کشور نسبت به اجرای پروژه کمر شکن اب سرشاخه های هلیل رود به کرمان بازنگری صورت گیرد.
سردار محمد عزیز بداند که سردار دلها مخالف با انتقال اب سرشاخه های هلیل به کرمان بوده است و این خود گواهی است بر حقانیت مردم مظلوم جنوب کرمان.
سردار محمد عزیز بداند که سیاسیون چپ و راست شمال کرمان همیشه بی عدالتی را در جنوب سرلوحه کار خویش قرار داده اند و با انتقال اب می خواهند تیشه به ریشه جنوب بزنند.
سردار محمد عزیز بداند که مردم ولایت مدار جنوب کرمان هم دلشان می خواهد از پیشرفت ها و روند توسعه محور در زمینه های مختلف که توسط ان قرارگاه انجام می شود خوشحال باشند اما چه کنند که نگرانند از نابودی این دیار با انتقال اب سرشاخه های هلیل.
امید که صدای اعتراض گسترده مردم نسبت به انتقال اب به گوش متولیان امر وزارت نیرو و مجریان ان برسد و قبل از اینکه شاهد فاجعه زیست محیطی در منطقه باشیم تدبیری راهگشا اندیشیده شود.
بهروز محمدی مدیر مسوول نشریه منطقه ای استدلال
منتشر شده در شماره ۱۶۶
سه شنبه ۹ دی ماه ۹۹

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi