تاریخ انتشار:۰۱ اسفند ۱۳۹۹در ۲:۰۳ ب٫ظ کد خبر:22119

به همت خیری نیک اندیش کلنگ احداث مدرسه استثنایی قصــرقند به زمین زده شد

به همت خیری نیک اندیش کلنگ احداث مدرسه استثنایی قصــرقند به زمین زده شد به گزارش بلوچزهی_مکران از قصرقند، کلنگ احداث مدرسه خیر ساز ویژه دانش آموزان با نیازهای ویژه شهرستان قصرقند با حضور دکتر واعظ مهدوی رئیس شورای عالی هاسب، مهندس سرحدی مدیر کل نوسازی ...

به همت خیری نیک اندیش کلنگ احداث مدرسه استثنایی قصــرقند به زمین زده شد

به گزارش بلوچزهی_مکران از قصرقند، کلنگ احداث مدرسه خیر ساز ویژه دانش آموزان با نیازهای ویژه شهرستان قصرقند با حضور دکتر واعظ مهدوی رئیس شورای عالی هاسب، مهندس سرحدی مدیر کل نوسازی مدارس استان، مهندس پاک اندیش فرماندار، عزیزی شهردار، حسین زائی مدیر آموزش و پرورش، سرکار خانم دلمرادی نماینده خیر، نماینده اعزامی اداره استثنائی استان، جمعی از فرهنگیان و دانش آموزان در قصـــرقند به زمین زده شد.

حسین زائی مدیر آموزش و پرورش در این مراسم با تجلیل از این اقدام و عمل خداپسندانه خیر مدرسه ساز خاطرنشان کرد: این مدرسه سه کلاسه با زیربنای ۱۱۰مترمربع و اعتباری بالغ بر ۴۴۰میلیون تومان به همت خیری نیک اندیش احداث می شود.

وی اظهار داشت: آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون برای این خیر عزیز داریم و امیدوارم ایشان از ثواب تحصیل دانش آموزان در این مدرسه بهره مند شود.

گفتنی است در ادامه از نمایشگاه آثار هنری و دست سازه های دانش آموزان و پروژه در حال احداث شبانه روزی دخترانه مهدیه بازدید بعمل آمد.

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi