تاریخ انتشار:28 آبان 1400در 8:49 ب.ظ کد خبر:23175

سرهنگ درویشی:بسیج مظهرشکوه ،اقتدار،عزت،افتخار برای کشور دانست

🔅 به گزارش صبح مکران 🔅 سرهنگ پاسدار حسین درویشی در جمع نمازگزاران توکهور و هشتبندی گفت : بسیج مظهر شکوه، اقتدار، عزت و افتخار در همه زمینه ها برای کشوردانست و گفت:فرمان امام بزرگوار در تشکیل بسیج مستضعفین سرنوشت ایران را تغییر داد و ...

🔅 به گزارش صبح مکران 🔅 سرهنگ پاسدار حسین درویشی در جمع نمازگزاران توکهور و هشتبندی گفت : بسیج مظهر شکوه، اقتدار، عزت و افتخار در همه زمینه ها برای کشوردانست و گفت:فرمان امام بزرگوار در تشکیل بسیج مستضعفین سرنوشت ایران را تغییر داد و آثار این فرمان امروز سرنوشت منطقه را نیز تغییر داده و فردا سرنوشت مستضعفین و جامعه بشری را تغییر خواهد داد.
وی افزود: بسیج در حقیقت، مظهر یک وحدت مقدّس، میان افراد ملت است. همه میدانهایی که بسیج در آن حضور پیدا کرده است، میدانهای ملی است؛ میدانهای مربوط به همت ملت – مثل میدان دفاع مقدّس، میدان سازندگی و خدمات عمومی است.

فرمانده سپاه ناحیه میناب اظهارداشت: نهادینه شدن تفکر بسیجی که همان اخلاص، باور، بالندگی و مسئولیت پذیری است امروزه دنیا را در نوردیده است و این تفکر بسیجی استکبار جهانی را به زانو در آورده است.
درویشی خاطرنشان کرد : بسیج فراتر از مرزهای ایران جغرافیای جهان را درنوردیده و یک فکر و سبک جدید را نه تنها در بحث‌های نظامی و دفاعی بلکه در امر سازندگی کشورها حاکم کرده است.
سرهنگ درویشی بسیجی بودن را یک ارزش ماندگار و افتخار بزرگ برای هر شخص دانست و بسیج پیشرو دفاع از ارزش های اسلام عنوان کرد و افزود: خدمت رسانی بی منت به مردم از ویژگی های بارز بسیجیان است و تفکر بسیجی باعث پیشرفت و بالندگی جامعه می شود.
وی تاکید کرد: امروز دشمنان می‌خواهند با جنگ فرهنگی و نرم و تبیین سبک‌زندگی غربی تغییر رفتار و حتی تغییر نوع انتخاب متناسب با الگوهای غربی را به مسلمین دیکته کنند اما شما بسیجیان زمینه ساز تحقق سبک زندگی اسلامی نوین باشید.
فرمانده سپاه میناب تصریح کرد: بسیج، بدنه‌ی اتصال با معنویت، تبلور سرشتی پاک و طینتی اخلاقی است که مسیر شهادت طلبی را برای نیل به جامعه‌ای سعادت بخش و عزت ساز فراهم می‌نماید.
انتهای پیام/

بازدیدها: ۵۸

اخبار مرتبط
ارسال نظر

Go to TOP
logo-samandehi