تاریخ انتشار:28 دی 1400در 10:31 ب.ظ کد خبر:23655

معاون عمرانی فرمانداری بندرعباس:راه ارتباطی ۷۰ روستای بندرعباس قطع شد

🔶 معاون عمرانی فرمانداری بندرعباس: راه ارتباطی ۷۰ روستای بندرعباس قطع شد ✅ معاون عمرانی فرماندار بندرعباس گفت: در پی بارندگی های اخیر و سیلاب راه ارتباطی ۷۰ روستای این شهرستان مسدود شده است. ⏪ به گزارش روابط عمومی فرمانداری بندرعباس، محمد کناری با اعلام اینکه حجم بارندگی ...

🔶 معاون عمرانی فرمانداری بندرعباس:

راه ارتباطی ۷۰ روستای بندرعباس قطع شد

✅ معاون عمرانی فرماندار بندرعباس گفت: در پی بارندگی های اخیر و سیلاب راه ارتباطی ۷۰ روستای این شهرستان مسدود شده است.

⏪ به گزارش روابط عمومی فرمانداری بندرعباس، محمد کناری با اعلام اینکه حجم بارندگی ها در روستاهای این شهرستان بسیار بالا بوده است افزود: به همین دلیل و با سرریز شدن سدهای شمیل و نیان و جاری شدن سیلاب راه روستایی ۷۰ روستا مسدود شده است.

💢 وی طی بازدید از روستاهای بخش شمیل و بررسی میدانی از روستاهای این بخش خاطرنشان کرد: با توجه به افزایش حجم ورودی آب به سد شمیل و نیان و سرریز شدن این حجم زیاد قطعا خسارت های بیشتری به راه های ارتباطی روستاها و کشاورزی و منازل مسکونی وارد خواهد شد.

◀️ معاون عمرانی فرمانداری بندرعباس با تاکید بر اینکه همه دستگاههای امدادرسان و مرتبط در حال آماده باش کامل هستند یادآور شد: با وجود بارندگی ها در حال کمک به برقراری ارتباط روستاها هستیم.

🔶 کناری با اعلام اینکه هنوز از میزان خسارت بارندگی ها اطلاعات دقیقی در دست نیست افزود: با همکاری بخشداران، دهیاران و مردم منطقه در حال بازگشایی راههای ارتباطی روستاها هستیم که امیدوارم با فروکش کردن بارندگی ها بتوانیم در کمترین زمان نسبت به بازگشایی راههای ارتباطی روستاها اقدام نماییم.

🇮🇷 روابط عمومی فرمانداری شهرستان بندرعباس

بازدیدها: ۶۰

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi