تاریخ انتشار:20 شهریور 1394در 4:55 ق.ظ کد خبر:7137

شکایت تاکسیرانان منوجانی از مسئولان تاکسیرانی کهنوج

گلایه مندی تاکسیرانان منوجانی؛ گلایه مندی تاکسیرانان منوجانی از مسئولان تاکسیرانی کهنوج مسئول تاکسیرانی منوجان گفت: عدم توجه مسئولان تاکسی رانی کهنوج – منوجان نسبت به وضع نابسامان دفتر ، محل استراحتگاه ، سرویس بهداشتی ،پارکینگ خودرو رانندگان درکهنوج است .   به گزارش“مکران به نقل از مینوجهان”روزگذشته جمعی ...

is-300x210گلایه مندی تاکسیرانان منوجانی؛

گلایه مندی تاکسیرانان منوجانی از مسئولان تاکسیرانی کهنوج

مسئول تاکسیرانی منوجان گفت: عدم توجه مسئولان تاکسی رانی کهنوج – منوجان نسبت به وضع نابسامان دفتر ، محل استراحتگاه ، سرویس بهداشتی ،پارکینگ خودرو رانندگان درکهنوج است .

 

به گزارش“مکران به نقل از مینوجهان”روزگذشته جمعی از رانندگان مسافریری منوجان – کهنوج با مسئول تاکسیرانی منوجان که حدود ۲۰نفر بودند درمحل دفتر فرماندار تجمع واعتراض خودرا با فرماندارمنوجان درمیان گذاشتند.

فتحعلی موحدی در حاشیه این تجمع گفت: مشکلات به دلیل عدم توجه مسئولان تاکسی رانی کهنوج – منوجان نسبت به وضع نابسامان دفتر ، محل استراحتگاه ، سرویس بهداشتی ،پارکینگ خودرو رانندگان درکهنوج است ورانندگان باید درتابستان گرم درکنار جاده ایستاده تا سرویس دهی نمایند.

مسئول تاکسیرانی منوجان در ادامه ، افزود: مدت ۱۰ سال است که رانندگان خواسته های خود را با مسئولین تاکسیرانی و چندین بار در شورای شهر و شهرداری کهنوج به صورت مکتوب و شفاهی مطرح نموده اما متاسفانه تا کنون هیچ پاسخی از این دو اداره دریافت نکرده اند و این مشکل را به گوش فرماندار کهنوج در گذشته هم رسانده اندکه از سوی نماینده عالی دولت در این شهر هم پاسخی تا به امروز دریافت ننموده اند و امروز مجدداً تصمیم گرفته اند اعتراض خود را با حضور فرماندارمنوجان پیگیری کنند.

وی افزود: درشهرستان کهنوج بی احترامی وبی مهریهای فراوانی را رانندگان منوجانی تحمل کرده اند وخواستاررفع مشکل هستند.
یکی دیگر از رانندگان در این خصوص افزود : مسئولان تاکسیرانی عوارض وکمیسیون وغیره دریافت می کند ولی هیچ خدمتی ارائه نمی دهد .

ایوب فلاحی فرماندارمنوجان درجمع رانندگان مسافربری بین شهری منوجان – کهنوج گفت: ما با تمام توان از اجرای خواسته شما درجهت رفع مشکل حمایت خواهیم کرد وسعی خواهیم کرد با همکاری فرماندارکهنوج وپایانه های استان مشکل موجود را بررسی ونتیجه را به شما اعلام خواهیم کرد.

انتهای پیام/

بازدیدها: ۴۱

كلمات كليدي:

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi