تاریخ انتشار:04 تیر 1395در 3:14 ب.ظ کد خبر:10672

امام جمعه ی بم:آمار پرونده های ورودی به دستگاه قضایی نگران کننده است.

امام جمعه بم: آمار پرونده ورودی به دستگاه قضایی نگران کننده است امام جمعه بم گفت: آمار ارائه شده از پرونده های ورودی به دستگاه قضایی نگران کننده است که امیدواریم روند تشکیل پرونده ها کاهش یابد.  حجت الاسلام قاسم دانشی در خطبه های نمازجمعه بم با ...

امام جمعه بم: آمار پرونده ورودی به دستگاه قضایی نگران کننده است

امام جمعه بم گفت: آمار ارائه شده از پرونده های ورودی به دستگاه قضایی نگران کننده است که امیدواریم روند تشکیل پرونده ها کاهش یابد.

حجت الاسلام قاسم دانشی در خطبه های نمازجمعه بم با گرامیداشت هفته قوه قضائیه افزود: فعالیت در حوزه عدل و داد، فعالیتی خطیر و مهم است.
وی همچنین روز قدس را روز ابراز وفاداری به آرمان های قدس بیان کرد و گفت: گروه های مختلف سیاسی در روز قدس، وحدت و یکپارچگی را به جهانیان، نشان دهند.
وی از طیف ها و گروه های مختلف بم خواست با هوشیاری کامل در راهپیمایی جمعه پایانی ماه مبارک رمضان شرکت کنند.
امام جمعه بم نامگذاری جمعه آخر ماه مبارک رمضان از سوی امام راحل را تدبیری موفق از سوی ایشان در جهت ماندگاری روز قدس خواند و گفت: اگر تدبیر امام نبود، قدس به فراموشی سپرده می شد.
وی ادامه داد: با توجه به خود فروختگی برخی کشورهای مسلمان در برابر اسرائیل، معلوم نبود که امروز بر سر مردم مظلوم فلسطین چه می آید.
حجت الاسلام دانشی توطئه های رژیم صهیونیستی و آل سعود در کشور مسلمان بحرین را محکوم کرد و گفت: متاسفانه این قضیه در سایه سکوت مجامع بین المللی و همراهی برخی کشورهای اسلامی قرار گرفته است.
وی سلب تابعیت رهبر شیعیان بحرین را نیز محکوم کرد و اقدام سردار سلیمانی را در جهت این تصمیم مغرضانه، واکنشی به جا و به موقع دانست.
امام جمعه بم از دستگاه دیپلماسی کشور خواست با موضع گیری لازم در جهت احقاق حق ملت مظلوم بحرین و خروج از زیر سلطه آل سعود، تلاش کند.
وی همچنین با یادآوری واقعه ششم تیرماه سال ۶۰ و سوء قصد به جان رهبر معظم انقلاب، از رهبر بزرگوار به عنوان ذخیره ای ارزشمند برای انقلاب و جهان اسلام یاد کرد.
وی افزود: امام راحل نیز در آن مقطع از مقام معظم رهبری به عنوان خورشیدی نورافشان در جهان اسلام یاد کردند.
حجت الاسلام دانشی همچنین پرداخت حقوق های نجومی در برخی دستگاه ها را محکوم کرد و با اشاره به تاکید رهبر فرزانه، خواستار اطلاع رسانی و برخورد با اندک مدیرانی شد که چنین حقوق هایی دریافت کرده

بازدیدها: ۳۳

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi