تاریخ انتشار:14 شهریور 1395در 3:32 ب.ظ کد خبر:11556

ثبت ۵۸۰ درخواست در سامانه بهین یاب

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان در بیست و هشتمین جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان هرمزگان ، به اقدامات کمیته بررسی تامین مالی و تسهیلات رونق تولید اشاره کرد و گفت: تا کنون ۷۵۲ نفر به سامانه بهین یاب مراجعه کردند ...

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان در بیست و هشتمین جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان هرمزگان ، به اقدامات کمیته بررسی تامین مالی و تسهیلات رونق تولید اشاره کرد و گفت: تا کنون ۷۵۲ نفر به سامانه بهین یاب مراجعه کردند که ۵۸۰ نفر درخواست های خود را به ثبت رساندند.
به گزارش مکران ازبندرعباس، خلیل قاسمی در ادامه عملکرد دبیرخانه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید در استان را تشریح نمود و اظهار داشت: ۱۳۹جلسه کارگروه و کمیته بررسی برگزار شده که در این راستا یک هزار و ۳۹۶ مصوبه به همراه داشته است که یک هزار و ۵۷ مصوبه مربوط به جلسات کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید و ۳۳۹ مصوبه مربوط به جلسات کمیته بررسی تامین مالی می باشد.
وی مصوبات اجرا شده کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید را ۸۸۲ مصوبه و مصوبات اجراء شده کمیته بررسی تامین مالی را ۲۷ مصوبه بر اساس آخرین اطلاعات ثبت شده در سامانه هماهنگ ذکر نمود.
قاسمی تعداد درخواست های بررسی شده در  کمیته بررسی را ۳۴۹ پرونده اعلام نمود و افزود: ۳۳۸ پرونده متقاضیان جهت دریافت تسهیلات به بانک های عامل معرفی شده اند که از این تعداد ۷۲ پرونده در مرحله انعقاد قرارداد هستند.
وی پروندهای پرداختی به متقاضیان را ۱۷۲ مورد اعلام نمود.
انتهای پیام/
آزادکویک

بازدیدها: ۲۷

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi