تاریخ انتشار:۲۸ آذر ۱۳۹۶در ۸:۴۴ ب٫ظ کد خبر:16818

برگزاری مراسم اختتامیه و اهدای جوایز مسابقه کتابخوانی صلیب خونین در کتابخانه شهید مطهری (ره) بندرعباس

به گزارش مکران بمناسبت روز وحدت حوزه و دانشگاه جوایز مسابقه کتابخوانی صلیب خونین توسط مولف آن آیت الله نعیم آبادی نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان به برگزیدگان اهدا شد. روح الله مرادی زاده شهردار این منطقه از برگزاری مراسم اختتامیه و اهدای جوایز مسابقه ...

به گزارش مکران بمناسبت روز وحدت حوزه و دانشگاه جوایز مسابقه کتابخوانی صلیب خونین توسط مولف آن آیت الله نعیم آبادی نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان به برگزیدگان اهدا شد.
روح الله مرادی زاده شهردار این منطقه از برگزاری مراسم اختتامیه و اهدای جوایز مسابقه کتابخوانی صلیب خونین در تاریخ ۲۷/۹/۱۳۹۶ بمناسبت روز وحدت حوزه و دانشگاه در کتابخانه شهید مطهری (ره) بندرعباس خبر داد.
وی گفت : اهمیت کتابخوانی بر هیچ کس پوشیده نیست اما فرهنگ سازی و ایجاد انگیزه مطالعه یکی از وظایف ارگانهای فرهنگی است . در همین راستا شهرداری منطقه ۳ در برگزاری مسابقات مختلف بالاخص کتابخوانی و علم آموزی پیش گام بوده است. و این سومین باری است در سال جاری که بصورت مشارکتی با کتابخانه شهید مطهری (ره) مسابقه نقاشی و کتابخوانی انجام پذیرفته است.
مرادی زاده افزود: کتاب صلیب خونین نوشته آیت الله نعیم آبادی یکی از بهترین کتب در زمینه شناخت مسیحیت و ابعاد مختلف اسلام ستیزی است. بر همین اساس در هفته کتاب و کتابخوانی از تاریخ ۲۰ الی ۳۰ آبان با مشارکت کتابخانه شهید مطهری (ره) و بنیاد غدیر استان هرمزگان مسابقه کتابخوانی از این کتاب ارزشمند در دو بخش مکتوب و اینترنتی برگزار شد.
در پایان طوبی ترابی پور مسئول کتابخانه شهید مطهری (ره) بندرعباس با تشکر از کتابداران فعال این کتابخانه خاطرنشان کرد:این مسابقه با استقبال بسیار زیاد اعضا در بخش مکتوب و اینترنتی مواجه شد و بیش از ۴۷۵ شرکت کننده داشت و در نهایت به ۲۰ برگزیده این مسابقه کارت هدیه ۵۰ هزار تومانی اهدا شد .وی ابراز امیدواری کرد با مشارکت شهرداری محترم منطقه ۳ و دیگر ارگانهای فرهنگی مثل اداره ارشاد استان هرمزگان و بنیاد غدیر استان هرمزگان امکان خدمت رسانی بیش از پیش به اعضا و کتابخوانان فراهم شود.

گفتنی است در پایان این مراسم جوایز مسابقه خلاصه نویسی کتاب توسط مجتبی حمزه پور شهردار ناحیه ۲ منطقه ۳  به ۱۲ نفر از برگزیدگان اهدا گردید.

محمدرضا قنبرپور

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi