تاریخ انتشار:۲۸ مهر ۱۳۹۶در ۱۰:۲۴ ق٫ظ کد خبر:16336

راه اندازی مجدد دو سایت تلفن همراه پس از دو سال خرابی در بخش سرباز

*راه اندازی مجدد دو سایت تلفن همراه پس از دو سال خرابی در بخش سرباز* به گزارش مکر ان :مرتضی سایگانی بخشدار سرباز و حمایتهای حاج آقا یوسفی فرماندار محترم شهرستان، سایت تلفن همراه دو راهی نوت و سایت روستای گتان پس از دو سال خرابی ، کاملا ...

*راه اندازی مجدد دو سایت تلفن همراه پس از دو سال خرابی در بخش سرباز*

به گزارش مکر ان :مرتضی سایگانی بخشدار سرباز و حمایتهای حاج آقا یوسفی فرماندار محترم شهرستان، سایت تلفن همراه دو راهی نوت و سایت روستای گتان پس از دو سال خرابی ، کاملا تعمیر ، تجهیز و راه اندازی مجدد گردیدند.

مرتضی سایگانی با بیان اینکه راه اندازی مجدد این سایت ها ۸ روستا ، با جمعیتی بالغ بر پنج هزار نفر را تحت پوشش قرار میدهد و مردم این روستاها از امکانات ارتباط تلفن همراه بهره مند شدند از همکاری و همت مدیر عامل محترم شرکت مخابرات استان جناب مهندس رضایی تشکر و قدردانی نمودند.

بخشدار سرباز با یادآوری اینکه دو میلیارد پانصد میلیون ریال از اعتبارات شرکت مخابرات استان جهت بازسازی این سایت ها هزینه شده است خاطرنشان کردند: با پیگیریهای انجام شده پهنای باند اینترنت بخش سرباز که قبلا ۱۰۰ مگاپیکسل بود به یک گیگا بایت افزایش پیدا کرد.

ایشان افزودند: ftth یا همان فیبر نوری خانگی در تعدادی از روستاهای بخش سرباز و شهر کلات نقشه برداری شده که بزودی آغاز خواهد شد و با اجرایی شدن این طرح مردم در منازل خود از اینترنت نا محدود بهره مند خواهند شد.
لازم به یادآوریست پس از بازدید بخشدار سرباز و مدیرعامل شرکت مخابرات استان، با قول و همت مدیرعامل محترم، این سایت ها مجددأ وارد مدار شدند

اخبار مرتبط

۱ ديدگاه مطلب براي " راه اندازی مجدد دو سایت تلفن همراه پس از دو سال خرابی در بخش سرباز " ارسال شده است.

  1. علی گفت:

    درودبر فرماندار وبخشدار شهر سرباز که واقعا بدادمشکلات مردم خودشان میرسند

Go to TOP