تاریخ انتشار:۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۷در ۹:۰۲ ق٫ظ کد خبر:17492

رئیس دانشگاه پیام نور هرمزگان در دیدار با استاندار:نخبگان در ساختن هرمزگانی پررونق کمک می‌کنند

رئیس دانشگاه پیام نور هرمزگان گفت: اعضای هیات علمی دانشگاه و نخبگان، دولت را در راستای ساختن هرمزگانی پررونق و آباد، یاری خواهند کرد. به گزارش مکران دکتر محمد خیری در دیدار با استاندار هرمزگان ضمن تشریح اهداف و رسالت‌های دانشگاه پیام نور اظهار کرد: با ...

رئیس دانشگاه پیام نور هرمزگان گفت: اعضای هیات علمی دانشگاه و نخبگان، دولت را در راستای ساختن هرمزگانی پررونق و آباد، یاری خواهند کرد.

به گزارش مکران دکتر محمد خیری در دیدار با استاندار هرمزگان ضمن تشریح اهداف و رسالت‌های دانشگاه پیام نور اظهار کرد: با توجه به تجارب ارزنده و توان مدیریتی دکتر فریدون همتی همه افراد، گروه‌ها و طیف‌ها برای توسعه و پیشرفت هرمزگان در تکاپو بوده  که این نشان از کارنامه درخشان استاندار می‌باشد.

وی با اشاره به اینکه دانشگاه پیام نور از جایگاه علمی برجسته‌ای برخوردار است، افزود: اعضای هیات علمی دانشگاه و نخبگان، دولت را در راستای ساختن هرمزگانی پررونق، یاری خواهند کرد.

استاندار هرمزگان نیز در این دیدار با بیان اینکه نیروی انسانی مهم‌ترین نقش در توسعه کشور دارد، افزود: باید دانشگاه نیروی انسانی توانمند، متخصص و اخلاق‌مدار تحویل جامعه دهد و از این رو مسؤولیت دانشگاه پیام نور دوچندان می‌باشد.

همتی همچنین به شرایط خاص و استراتژیک ابوموسی پرداخت و افزود: باید رشته‌های تحصیلات تکمیلی دانشگاه پیام نور ابوموسی گسترش یابد.

وی در پایان ضمن مطلوب ارزیابی‌کردن عملکرد دانشگاه پیام نور هرمزگان خاطرنشان کرد: برای ارتقاء سطح آموزش در استان در بودجه‌های استانی نیز از دانشگاه پیام نور حمایت خواهیم کرد.

محمدرضا قنبرپور

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP