تاریخ انتشار:۳۰ مرداد ۱۳۹۷در ۸:۵۸ ب٫ظ کد خبر:17774

پیام تبریک رییس هیئت گلف استان هرمزگان به مناسبت فرا رسیدن عید سعید قربان

به گزارش مکران به مناسبت فر رسیدن عید قربان بیژن شبانکاره رییس هیئت گلف استان هرمزگان به نمایندگی از جامعه گلف و هیئت رئیسه طی پیامی این روز را  تبریک گفت .در این پیام آمده است : عید قربان، پر شکوهترین ایثار و زیباترین جلوه ی تعبد در برابر ...

به گزارش مکران به مناسبت فر رسیدن عید قربان بیژن شبانکاره رییس هیئت گلف استان هرمزگان به نمایندگی از جامعه گلف و هیئت رئیسه طی پیامی این روز را  تبریک گفت .در این پیام آمده است :

عید قربان، پر شکوهترین ایثار و زیباترین جلوه ی تعبد در برابر خالق یکتا است؛ آن جا که فرمان حق به ابراهیم خلیل الله(علیه السلام) براى ذبح اسماعیل صادر شد و ابراهیم آن بنده مخلص و فرمانبردار خداوند با اقتدا به وحی آسمانی، از آزمونی دشوار سربلند بیرون آمد و بندگی و فرمانبرداری خویش را به درستى در پیشگاه خداوند بزرگ اثبات نمود و با به مسلخ بردن فرزند خویش، آرزوی کهنه ابلیس را در به گمراهی کشاندن فرزندان آدم، نقش بر آب کرد.

امتحان حضرت ابراهیم (ع) یکی از بزرگ ترین امتحانات الهی بود؛ امتحانی که هدفش این بود که قلب او را از مهر غیرخدا تهی کند و عشق الهی را در سراسر قلب او پرتوافکن سازد ودرس عبودیت واقعی و جهاد در راه خدای بزرگ را به نسل های بعد بیاموزد.

عید سعید قربان، جشن شکوفایی ایمان و یقین را به مسلمانان آزاده جهان، هموطنان عزیز و مردم شریف و متدین استان هرمزگان تبریک و تهنیت عرض می نمایم. امید است در عرفه با زدودن زنگار معصیت از قلب هایمان و در قربان با قربانی کردن همه نفسانیات و منیّات و تعلقات دنیوی، سر  تسلیم در مقابل عزم و اراده الهی فرود آوریم و با اخلاص تمام، در کسب توفیقات الهی موفق و مؤید باشیم.(ان شاء الله)

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP