تاریخ انتشار:۱۴ اسفند ۱۳۹۷در ۷:۵۱ ب٫ظ کد خبر:18913

آتش سوزی مرکز ترک اعتیاد آبشورک بندرعباس

مکران به نقل ازخبر هرمزگان- گروهی از معتادان در کمپ ترک اعتیاد آبشورک در پنج کیلومتری بندرعباس اقدام به خودکشی دسته جمعی کردند که در این حادثه یک نفر جان خود را از دست داد و ۱۱ نفر مصدوم شدند. مدیرعامل سازمان آتش نشانی و ...

مکران به نقل ازخبر هرمزگان- گروهی از معتادان در کمپ ترک اعتیاد آبشورک در پنج کیلومتری بندرعباس اقدام به خودکشی دسته جمعی کردند که در این حادثه یک نفر جان خود را از دست داد و ۱۱ نفر مصدوم شدند.

مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی بندرعباس با تایید این خبر گفت: معتادان این کمپ ظاهرا در اعتراض بدرفتاری و شرایط نامناسب کمپ، درب های محل اسکان را از داخل بسته و تهدید کرده اند که محل را آتش خواهند زد.

فرجام دانش افزود: این افراد پس از حدود یک ساعت و نیم تهدید خود را عملی کردند.

وی ادامه داد: ماموران آتش نشانی پس از اطلاع، از ایستگاه شماره سه به محل حادثه اعزام شدند و با تدبیر فوری و مناسب و تخریب دیوار، افراد را از میان آتش و دود خارج کرده و به مراکز درمانی منتقل کردند.

آتشپاد فرجام دانش تصریح کرد: این مرکز هیچگونه امکانات ایمنی نداشت.

مدیر روابط عمومی و امور بین الملل دانشگاه علوم پزشکی نیز در گفت و گوی اختصاصی با خبر هرمزگان اظهار داشت: هفت نفر از مصدومان این حادثه به بیمارستان شهید محمدی و پنج نفر به بیمارستان خلیج فارس منتقل شدند.

دکتر فاطمه نوروزیان اضافه کرد: یک مرد حدودا ۴۵ ساله نیز پیش از رسیدن به بیمارستان در اثر خفگی ناشی از دود در محل حادثه جان خود را از دست داده بود.

وی یادآور شد: سایر مصدومان نیز دچار عوارض ناشی از دود شده بودند که پس از درمان مرخص شدند.

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi