تاریخ انتشار:23 مهر 1397در 1:11 ب.ظ کد خبر:18010

رییس نهاد رهبری در دانشگاه های هرمزگان: از رواج تفکرات مستبدانه جلوگیری کنید

به گزارش مکران-رییس نهاد رهبری در دانشگاه های هرمزگان در آیین معارفه دانشجویان جدیدالورود دانشگاه پیام نور استان هرمزگان ضمن اشاره به روایتی از امام علی(ع) و با اشاره به رواج یافتن تفکرهای نامناسب در بین جوانان گفت: دانشگاه از ترویج فکرهای استبدادی جلوگیری کند. وی ...

به گزارش مکران-رییس نهاد رهبری در دانشگاه های هرمزگان در آیین معارفه دانشجویان جدیدالورود دانشگاه پیام نور استان هرمزگان ضمن اشاره به روایتی از امام علی(ع) و با اشاره به رواج یافتن تفکرهای نامناسب در بین جوانان گفت: دانشگاه از ترویج فکرهای استبدادی جلوگیری کند.

وی افزود: اگر می خواهید به موفقیت دست یابید باید از تفکرات مستبدانه و خودخواهانه جلوگیری کنید.

تقوی تصریح کرد:برای این منظور باید از ابزار مشورت استفاده کرد و با همفکری از این معضل گذر کرد، عقلانیت بارزترین تفاوت انسان با سایر موجودات است لذا باید از مشورت بر مبنای عقلی و علمی استفاده کرد.

رییس نهاد رهبری در دانشگاه های هرمزگان اظهار داشت:دانشگاه باید مکانی در جهت هویت و شخصیت سازی باشد با مبنای علم، تفکر و مشورت.

تقوی عنوان کرد: ظرفیت نسل جوان باید دردانشگاه ها شناخته شود و آینده کشور را تضمین کند.

دکتر مصدقی رییس دانشگاه پیام نور مرکز بندرعباس نیز افزود:دانشگاه پیام نور یکی از بزرگترین دانشگاه های دولتی در کشور است که بیشترین خدمات علمی را ارائه داده است.

وی گفت: پیام نور دانشجو محور است و مشارکت دانشجو در آن مشهود ترمی باشد.

مصدقی اظهار داشت:دانشگاه در حال حرکت به سمت نسل سوم یعنی کارآفرینی است و از مرحله آموزش و پژوهش گذر کرده است.

وی تصریح کرد: دانشگاه در جهت تسهیل این هدف با انعقاد تفاهم نامه هایی با سایر سازمان های آموزشی مثل فنی و حرفه ای در صدد تامین نیروی کارآمد، آموزش دیده و پژوهشگر است.

محمدرضا قنبرپور

 

بازدیدها: ۲۰۲

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi