تاریخ انتشار:۰۵ تیر ۱۳۹۸در ۵:۲۱ ب٫ظ کد خبر:19883

فرماندار قشم بیان کرد: ظرفیت های اجتماعی، پشتوانه مدیران توانمند

فرماندار شهرستان قشم گفت: مدیران توانمند، ظرفیت های اجتماعی را مهم ترین سرمایه و پشتوانه برای پیشبرد اهداف سازمانی خود می دانند. به گزارش خبرنگار مکران در شهرستان قشم، علیرضا نصری در دیدار مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان تصریح کرد: جلب و جذب اعتماد ...

فرماندار شهرستان قشم گفت: مدیران توانمند، ظرفیت های اجتماعی را مهم ترین سرمایه و پشتوانه برای پیشبرد اهداف سازمانی خود می دانند.

به گزارش خبرنگار مکران در شهرستان قشم، علیرضا نصری در دیدار مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان تصریح کرد: جلب و جذب اعتماد فعالین و مشارکت صاحبان سرمایه و نفوذ اجتماعی هنر و ابزاری کارآمد در تحقق اهداف مدیریتی محسوب می شود.
نصری خاطر نشان کرد: دستگاه های حمایتی در کاهش مشکلات اقتصادی قشر آسیب پذیر و تغییر وضعیت آنان به سمت بازیابی توان معیشتی نقشی حساس و دوسویه بر عهده دارند.
فرماندار شهرستان قشم ادامه داد: کنترل ضعف معیشت و توانمند سازی دو وظیفه بسیار مهم و ارزشمند است که در سلامت اجتماعی و آرامش عمومی موثر می باشد.
نصری ضمن قدردانی از اقدامات رئیس و کارکنان کمیته امداد امام خمینی (ره) توفیق در جذب زکات و کسب رتبه برتر استانی در این خصوص را حاصل نگاه مدیریتی مشارکت جو، بهره گیری از نفوذ کلام‌ موثرین اجتماعی و مشاوره با معتمدین محلی ذکر کرد.

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi