تاریخ انتشار:15 خرداد 1394در 3:15 ب.ظ کد خبر:5831

تقدیر معاون وزیر آموزش و پرورش از معاون استاندار وفرماندار ویژه شهرستان میناب

تقدیر معاون وزیر آموزش و پرورش از معاون استاندار وفرماندار ویژه شهرستان میناب  سایت خبری مکران:معاون وزیر آموزش و پرورش از معاون استاندار وفرماندار ویژه شهرستان میناب تقدیر کرد. به گزارش میناب نیوز،متن کامل تقدیرنامه مرضیه گرد معاون وزیر آموزش و پرورش ...

تقدیر معاون وزیر آموزش و پرورش از معاون استاندار وفرماندار ویژه شهرستان میناب افزایش اندازه نوع خط

سایت خبری مکران:معاون وزیر آموزش و پرورش از معاون استاندار وفرماندار ویژه شهرستان میناب تقدیر کرد.

به گزارش میناب نیوز،متن کامل تقدیرنامه مرضیه گرد معاون وزیر آموزش و پرورش  و رئیس سازمان مدارس غیر دولتی و توسعه مشارکتهای مردمی و خانواده به علیرضا پاکدامن معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میناب بدین شرح است :با صلوات بر محمد  و آل  محمد و بااحترام ، بهره گیری از خرد جمعی، یکی از مفاهیم پایه در توسعه پایدار ، به ویژه در عرصه تحولات آموزش و پرورش به شمار می رود ، از این رو مشارکت به عنوان یک رکن اساسی نقش مهمی در رساندن نظام تعلیم و تربیت به سر منزل مقصود ایفا می کند.

اکنون که درآستانه گرامیداشت هفته شوراهای آموزش و پرورش قرار داریم ، بر خود لازم می دانم از تشریک مساعی  و خدمات ارزنده شما برای جلب مشارکت مردم ،نظارت ،بهره گیری از منابع و امکانات جهت  تاسیس ، توسعه و تجهیز فضاهای آموزشی ، پرورشی و تسهیل فعالیت های اجرای آموزش و پرورش ، تقدیر و تشکر نمایم.

 امید است با عنایت به خداوند متعال و پیروی از رهنمودهای مقام معظم  مد ظله العالی در انجام رسالت خطیر خویش بیش از پیش موفق  و موید باشید.

بازدیدها: ۳۲

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi