تاریخ انتشار:۲۱ تیر ۱۳۹۸در ۱۰:۴۱ ب٫ظ کد خبر:20163

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری هرمزگان خبر داد؛بررسی طرح تاسیس مرکز درمانی و اقامتی زنان دارای اعتیاد/افتتاح خانه امن دختران و زنان بد سرپرست در بندرعباس

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری هرمزگان خبر داد؛ 🇮🇷🇮🇷 بررسی طرح تاسیس مرکز درمانی و اقامتی زنان دارای اعتیاد/افتتاح خانه امن دختران و زنان بد سرپرست در بندرعباس به گزارش مکران :مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری هرمزگان از بررسی طرح طرح تاسیس مرکز درمانی اقامتی ...

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری هرمزگان خبر داد؛
🇮🇷🇮🇷
بررسی طرح تاسیس مرکز درمانی و اقامتی زنان دارای اعتیاد/افتتاح خانه امن دختران و زنان بد سرپرست در بندرعباس

به گزارش مکران :مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری هرمزگان از بررسی طرح طرح تاسیس مرکز درمانی اقامتی زنان دارای اعتیاد به مواد مخدر در بندرعباس خبر داد.

مریم یگانه در دیدار با مدیر عامل و اعضای مدیر عامل و اعضای موسسه پژوهشی، آموزشی درمانی آینده روشن هرمزگان، افزود: بحث اعتیاد زنان و برنامه ریزی در این راستای و همچنین اجرایی شدن طرح تاسیس مرکز درمانی و اقامتی mtc زنان در بندرعباس مورد بررسی و پیگیری قرار خواهد گرفت.

وی به اهمیت ارتباط سازنده با سازمان های مردم نهاد و مسئولین اشاره کرد و گفت: این دیدار با هدف رایزنی و همفکری در راستای طراحی و ادامه فعالیتهای سمن ها با محوریت خانواده انجام گرفته و به منظور ایجاد ارتباط با دیگر سمن های استان ادامه خواهد یافت.

یگانه ابراز امیدواری کرد؛ که با همکاری سمن های فعال بتوان گام موثری در پیشبرد اهداف دولت تدبیر و امید در بخش زنان و خانواده در استان هرمزگان برداشت.

وی در پایان از افتتاح خانه امن در بندرعباس خبر داد و گفت: خانه امن برای زنان و دختران بد سرپرست در بندرعباس در اواخر تیرماه افتتاح خواهد شد.

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP