تاریخ انتشار:10 آبان 1400در 5:28 ب.ظ کد خبر:23104

شهردار شهر سندرک : با شعار خدمت به مردم و مردمی بودن سرلوحه قرار داده ام .

شهردار شهر سندرک : با شعار خدمت به مردم و مردمی بودن سرلوحه قرار داده ام .خسرو محمودی در گفت‌وگو صبح مکران گفت : با تعامل و همکاری اعضای شورای اسلامی بخش و مجموعه شهرداری شهر سندرک بتوانیم در جهت توسعه و پیشرفت ، آبادانی ...

شهردار شهر سندرک : با شعار خدمت به مردم و مردمی بودن سرلوحه قرار داده ام .
خسرو محمودی در گفت‌وگو صبح مکران گفت : با تعامل و همکاری اعضای شورای اسلامی بخش و مجموعه شهرداری شهر سندرک بتوانیم در جهت توسعه و پیشرفت ، آبادانی گام های موثری برداشته شود.
وی افزود :شهر سندرک با توجه به بافت مذهبی ، فرهنگی نیازمند به عزم جدی برای توسعه در همه زمینه ها فرهنگی ، مذهبی ، ورزشی ، اجتماعی است ،سندرک شهری که مزین به نام شهدااست که باید به جایگاه واقعی خود برسد .
شهردار بیان کرد : در راستای توسعه عمران شهری ، مبلمان شهری ، آسفالت معابر ، روشنایی کوچه ها و معابر ، احداث پارک و بوستان با برنامه ریزی مدون در حال انجام می باشد .
محمودی اظهارداشت : در حوزه فرهنگی یکی از اقدامات بسیار خوب و ماندگار با همکاری شورای اسلامی شهر و شهرداری تاسیس مرکز نیکوکاری شهید محسن حججی با رویکرد حمایت از اقشار آسیب‌پذیر در ارائه خدمات با حمایت های کمیته امداد و خیرین انجام می گیرد.
وی یادآور شد : شهرداری و شورای اسلامی شهر سندرک از همه سرمایه گذاران دعوت به همکاری در جهت توسعه و پیشرفت شهر سندرک دارد .
شهردار شهر سندرک ضمن تبریک مجدد به مهندس دوستی استاندار هرمزگان از تلاشهای فرماندار ویژه میناب تقدیر نمودند .واز نماینده عالی دولت در استان خواستند در خصوص آب شرب ، نداشتن بیمارستان و رفع مشکلات زیر ساختی شهر سندرک نگاه ویژه‌ای داشته باشند .
شایان ذکر است : شهردار شهر سندرک دارای تحصیلات ارشد رشته مدیریت و توسعه است و سوابق مدیریتی وی ورزش جوانان ، یک دوره عضو شورای اسلامی بخش سندرک در کارنامه خود دارد .

بازدیدها: ۲۱۶

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi