تاریخ انتشار:17 تیر 1398در 5:10 ب.ظ کد خبر:20133

واژگونی خودروی سواری در جیرفت مرگ دلخراش راننده را در میان شعله های آتش رقم زد.

راننده خودروی سواری در جیرفت سوخت واژگونی خودروی سواری در جیرفت مرگ دلخراش راننده را در میان شعله های آتش رقم زد. فرمانده انتظامی جیرفت بامداد دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: راننده یک دستگاه خودروی سواری پژو ۴۰۵ به دلیل واژگونی ...

راننده خودروی سواری در جیرفت سوخت

واژگونی خودروی سواری در جیرفت مرگ دلخراش راننده را در میان شعله های آتش رقم زد.

فرمانده انتظامی جیرفت بامداد دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: راننده یک دستگاه خودروی سواری پژو ۴۰۵ به دلیل واژگونی در محور جیرفت – کهنوج در میان شعله های آتش جان داد.
سرهنگ رضا محمدرضایی افزود: گزارش یک فقره واژگونی منجر به آتش سوزی در محور جیرفت – کهنوج به مرکز فوریت های پلیس ۱۱۰ اعلام شد که بلافاصله ماموران انتظامی به همراه گشت پلیس راه و عوامل امدادی برای بررسی موضوع در محل حادثه حاضر شدند.

وی ادامه داد: در بررسی های صورت گرفته در محل حادثه مشخص شد یک دستگاه خودرو پژو ۴۰۵ که از مسیر جیرفت به سمت کهنوج در حال حرکت بوده از جاده منحرف و واژگون شده است.
سرهنگ محمدرضایی تصریح کرد: در این حادثه، خودرو واژگون شده دچار حریق شده و راننده در شعله های آتش گرفتار شد که این فرد با وجود تلاش نیروهای امدادی، به علت شدت جراحات در دم فوت شد.
فرمانده انتظامی جیرفت با اشاره به اینکه کارشناسان پلیس راه علت حادثه را تخطی از سرعت مطمئنه اعلام کرده اند، از رانندگان خواست در همه حال هنگام رانندگی توجه کامل به جلو داشته و با رعایت سرعت مجاز و پرهیز از عجله و شتاب رانندگی کنند تا شاهد حوادث تلخ و ناگوار برای خود و دیگر هموطنان نباشیم.

شهرستان جیرفت با ۳۰۸ هزار نفر جمعیت در فاصله ۲۳۰ کیلومتری جنوب کرمان واقع شده است.

بازدیدها: ۸۶

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi