تاریخ انتشار:۲۶ فروردین ۱۴۰۰در ۲:۲۳ ب٫ظ کد خبر:22237

هیات مدیره خانه مطبوعات ورسانه های کشور با استاندار هرمزگان دیدار کردند

استاندار هرمزگان در دیداربا هیات مدیره خانه مطبوعات و رسانه های کشور؛به گزارش مکران معصومه قاسمی را فعال فرهیخته حوزه رسانه هرمزگان دانستاستاندار هرمزگان در این دیدار، انتخاب شایسته معصومه قاسمی مدیرمسئول روزنامه دریای اندیشه در انتخابات هیات مدیره و بازرسان خانه مطبوعات و رسانه ...

استاندار هرمزگان در دیداربا هیات مدیره خانه مطبوعات و رسانه های کشور؛به گزارش مکران معصومه قاسمی را فعال فرهیخته حوزه رسانه هرمزگان دانست
استاندار هرمزگان در این دیدار، انتخاب شایسته معصومه قاسمی مدیرمسئول روزنامه دریای اندیشه در انتخابات هیات مدیره و بازرسان خانه مطبوعات و رسانه های کشور تبریک گفت.
خدمت اعضای جدید هیئت مدیره خانه مطبوعات و رسانه های کشور به ویژه سرکار خانم قاسمی، این بانوی فعال هرمزگانی که توانسته است در جمع جامعه رسانه ای کشور، نظر آنان را جلب کند و به عنوان یک فعال فرهیخته حوزه رسانه استان هرمزگان ایشان را انتخاب کنند و در جمع آنان قرار گیرد، تبریک عرض می کنم و برایشان آرزوی توفیق دارم.
همچنین جا دارد تشکر کنم از سرکار خانم قاسمی که نخستین اقدام‌شان، دعوت از اعضای جدید هیئت مدیره خانه مطبوعات و رسانه های کشور به استان هرمزگان بوده است.
امید است با همت و تلاشی که از ایشان دیده ایم، در راستای محقق ساختن اهداف خانه مطبوعات در سطح کشور گامی موثر برداشته و مایه فخر و مباهات بیشتر برای هرمزگان عزیز باشند.

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi