تاریخ انتشار:14 مرداد 1393در 0:00 ق.ظ کد خبر:739

فرمانده انتظامی جاسک گفت : ماموران انتظامی با بکارگیری عناصر اطلاعاتی در عملیاتی موفق به کشف ۱۶۰ کیلو و۸۸۰گرم ماده مخدر از نوع تریاک شدند.

بیش از160 کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک در جاسک کشف شد بندرعباس - ایرنا - فرمانده انتظامی جاسک گفت : ماموران انتظامی با بکارگیری عناصر اطلاعاتی در عملیاتی موفق به کشف 160 کیلو و880گرم ماده مخدر از نوع تریاک شدند. سرهنگ جهانشیر جوادیزاده روز دوشنبه در ...

بیش از۱۶۰ کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک در جاسک کشف شد

بندرعباس – ایرنا – فرمانده انتظامی جاسک گفت : ماموران انتظامی با بکارگیری عناصر اطلاعاتی در عملیاتی موفق به کشف ۱۶۰ کیلو و۸۸۰گرم ماده مخدر از نوع تریاک شدند.

سرهنگ جهانشیر جوادیزاده روز دوشنبه در گفت وگو با ایرنا افزود: مواد مخدر کشف شده به طرز ماهرانه ای درون یک دستگاه خودرو پژو جاسازی شده بود.

وی یادآورشد: با هوشیاری ماموران انتظامی در محدوده جاده جاسک سیریک این خودرو شناسایی و به علت توجه نکردن به ایست ماموران با تیراندازی خودرو متوقف و پس از بازرسی مواد مخدر موجود در آن کشف شد.

فرمانده انتظامی جاسک خاطرنشان کرد:با توجه به موقعیت جغرافیایی و کوهستانی بودن منطقه سرنشین با رها کردن خودرو متواری شد.

جوادیزاده تصریح کرد: نیروهای جان بر کف انتظامی با تلاش شبانه روزی عرصه را برای کسانی که قصد به انحراف کشیدن جوانان از طریق مواد مخدر و مشروبات الکلی دارند، تنگ خواهند کرد.

شهرستان جاسک بواسطه نزدیکی به سیستان وبلوچستان یکی از محورهای عبوری مواد مخدردر ۳۰۰ کیلومتری شرق بندرعباس مرکز استان هرمزگان واقع شده است.ک/۳

بازدیدها: ۲۴۰

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi