تاریخ انتشار:۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۹در ۱۰:۲۹ ب٫ظ کد خبر:21428

رفع مشکلات ایثارگران مناطق بخش احمدی و لارک در دستور کار قرار می گیرد

رفع مشکلات ایثارگران مناطق بخش احمدی و لارک در دستور کار قرار می گیرد طی جلسه ای که مدیرکل بنیادشهید هرمزگان با مدیران ستادی بنیادمستضعفان داشت، رفع مشکلات ایثارگران مناطق بخش احمدی و لارک در دستور کار قرار گرفت. به گزارش ایثار واحد هرمزگان؛ جلسه ای ...

رفع مشکلات ایثارگران مناطق بخش احمدی و لارک در دستور کار قرار می گیرد
طی جلسه ای که مدیرکل بنیادشهید هرمزگان با مدیران ستادی بنیادمستضعفان داشت، رفع مشکلات ایثارگران مناطق بخش احمدی و لارک در دستور کار قرار گرفت.
به گزارش ایثار واحد هرمزگان؛ جلسه ای روز سه شنبه ۹ اردیبهشت ماه در دفتر عطا ناوکی، مدیرکل بنیادشهید و امورایثارگران استان هرمزگان با حضور مدیران ستادی بنیاد مستضعفان جهت حل پاره ای از مشکلات ایثارگران دو منطقه بخش احمدی و لارک برگزار شد.
مدیرکل بنیادشهید و امورایثارگران هرمزگان با بیان بخشی از فرمایشات حضرت امام(ره) که فرموده اند: همان گونه که می دانید خدمت به شهید خدمت به نبی مکرم اسلام است گفت: طبق منویات حضرت امام خمینی(ره) و در راستای تأکیدات مقام معظم رهبری بایستی به جامعه شاهد و ایثارگر خدمت رسانی کینم.
ناوکی جهت به حداقل رساندن مشکلات جامعه هدف از مدیران ستادی بنیادمستضعفان تقاضای مساعدت و همکاری ویژه نمود و تصریح کرد: علیرغم همه تلاش هایی که تاکنون صورت گرفته متأسفانه تعدادی از خانواده های شاهد و ایثارگر دچار مشکلاتی از قبیل: مسکن، معیشت، عدم سرویس های بهداشتی مناسب و غیره هستند.
شایان ذکر است در این جلسه مهندس مسعود حیدروند مدیرمنطقه ای بنیاد علوی وابسته به بنیادمستضعفان ضمن اشاره به اینکه خدمت به جامعه شاهد و ایثارگر جزء اهداف ارزشمند و مهم هر انسانی است، بیان داشت: تمام سعی خود را به کار می گیریم تا در اولین فرصت مشکلات مربوط به جامعه هدف دستگاه بنیادشهید را در دو منطقه بخش احمدی و لارک مورد بررسی و در دستور کار قرار دهیم.

بازدیدها: ۳۷۸

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi