تاریخ انتشار:۰۱ خرداد ۱۳۹۵در ۲:۴۷ ب٫ظ کد خبر:10143

حزب اسلامی کار استان کرمان:انتظار فرج از دوم خرداد کشم.

بسم الله الرحمن الرحیم فرارسیدن سالروز تولد آخرین ذخیره الهی حضرت حجه ابن الحسن العسکری و تقارن بابرکت این روز خجسته با سالروز یوم الله حماسه دوم خرداد بر تمامی مسلمانان آزاده، آگاه و روشن ضمیر ایران اسلامی مبارک باد. امسال در اوج شادی و پایکوبی میلاد ...

بسم الله الرحمن الرحیم
فرارسیدن سالروز تولد آخرین ذخیره الهی حضرت حجه ابن الحسن العسکری و تقارن بابرکت این روز خجسته با سالروز یوم الله حماسه دوم خرداد بر تمامی مسلمانان آزاده، آگاه و روشن ضمیر ایران اسلامی مبارک باد.
امسال در اوج شادی و پایکوبی میلاد نور، یادی از کلام روح الله عزیز، جماران نشین جهان حکومت، خمینی کبیر (ره) می کنیم و با کسب اجازه از روح بلند و ملکوتی آن پیر فرزانه کلامی از ابیات آن مرد را این بار اینچنین زمزمه میکنیم:
سالها میگذرد
حادثه ها میآید
انتظار فرج از دوم خرداد کشم
باز هم خردادی دیگر و باز هم خاطراتی زیبا و به یاد ماندنی.
اگر ماه با برکت شعبان المعظم را به اعیاد و تولدهای ولی نعمتان جامعه ی بشری می شناسیم، ماه خرداد را هم با حضور سبز و شکوهمند و شجاعانه ی مردم دلیر ایران اسلامی در ذهن داریم.
۱۵خرداد۴۲ و شروع قیام ایرانیان
۳خرداد۶۱ و فتح خرمشهر مقاوم بدست جوانان دلیر ایرانی
۱۴ خرداد۶۸ و رجعت روح بلند امام عزیز نزد خدای خویش و حماسه ی تشییع آن آزادمرد بزرگ توسط ایرانیان دلسوخته و انتخاب رهبرمعظم انقلاب توسط خبرگان منتخب مردم
۲خرداد۷۶ و انتخاب گفتمان مبتنی بر احترام به کرامت انسانی، توسعه سیاسی و جامعه مدنی
و بسیار خردادهای زیبای دیگری که در اول ، دوم، سوم، دهم، بیستم، بیست وپنجم، سی ام همه ی آنها شاهد هنرنمایی و حضور مقتدرانه ی مردم در حماسه های بزرگ بوده و هستیم.
در یکی ازین روزهای باشکوه هم ، مردم بار دیگر “تکرار میکنیم” فقط مردم مجدد آمدند و سکان اجرایی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را به دست یکی دیگر از مریدان تفکر ناب اسلام رحمانی یعنی شیخ حسن روحانی سپردند.
نگرش ایرانیان از ایام الله بابرکتی چون اعیاد شعبان المعظم در ایام الله دیگری چون خرداد۷۶ نمود یافت و انشاءالله در خرداد۹۶ “تکرار” خواهد شد.
حزب اسلامی کار شاخه استان کرمان

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi