تاریخ انتشار:۱۴ خرداد ۱۳۹۵در ۶:۱۳ ب٫ظ کد خبر:10286

انقلاب امام ، انقلاب انسانیت است

حجت الاسلام والمسلمین میرزا حسین معتمدی فر امام جمعه میناب ضمن تسلیت به مناسبت رحلت امام خمینی (ره) و بیان ویژگی های آن امام ، گفت: امام راحل فقط از خدا ترسید و از هیچ احد دیگری نترسید ، همین روحیه باعث شد تا انقلاب ...

Capture.JPG456.jpg0000

حجت الاسلام والمسلمین میرزا حسین معتمدی فر امام جمعه میناب ضمن تسلیت به مناسبت رحلت امام خمینی (ره) و بیان ویژگی های آن امام ، گفت: امام راحل فقط از خدا ترسید و از هیچ احد دیگری نترسید ، همین روحیه باعث شد تا انقلاب شکل بگیرد.
وی افزود: نه تقوا را می شود فراموش کرد و نه کار بر اساس تقوا ، انقلاب امام هم بر اساس تقوا بود ، حال با گذشت ۲۷ سال از رحلت امام ، دشمنان و استکبار هنوز به دنبال خاموشی انقلاب هستند ، دشمنان اسلام بدانند که این انقلاب هرگز نه فراموش می شود و نه خاموش.
معتمدی فر ادامه داد که : ده ها هزار نفر قربانی انقلاب شده اند چطور فراموش شود ، این انقلاب تمام شدنی نیست.
امام جمعه میناب با بیان اینکه ؛ امروز روز تجدید بیعت با رهبری است ، گفت: مشکل عده ایی چون هاشمی رفسنجانی این است که هنوز پی به روحیه انقلابی مقام معظم رهبری نبرده اند ، دشمنان نه روحیه انقلابی رهبری و نه عمق روحیه انقلابی گری شما مردم را نمی فهمند.
وی اظهار داشت : دشمنان بدانند ما با این روحیه تا آخرین نفس پای اندیشه های امام و انقلاب بوده و هستیم .
حجت الاسلام والمسلمین میرزا حسین معتمدی فر در بخش دیگری از سخنان خود ، با اشاره به اینکه اسلام ما ، اسلام ناب محمدی است ، افزود: انقلاب امام ، انقلاب انسانیت است نه فقط اسلامی ، نگاه امام جهانی بوده و هست.
در پایان هم با اشاره به قیام خونین ۱۵ خرداد و تسلیت این روز به همه مسلمانان و در پیش بودن ماه مبارک رمضان گفت: با قلبی پاک و نیت صادقانه به استقبال ماه مبارک رمضان برویم ، اگر هم دستتان رسید به فقرا و مستمندان خیر برسانید.

بازدیدها: ۲۷

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi