تاریخ انتشار:۲۵ خرداد ۱۳۹۵در ۰:۳۵ ق٫ظ کد خبر:10480

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری هرمزگان منصوب شد

به گزارش مکران علی رئوفی طی حکمی از طرف وزیر کشور و به پیشنهاد جادری نماینده عالی دولت در هرمزگان به عنوان معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری هرمزگان منصوب شد. در متن حکم وزیر کشور خطاب به علی رئوفی آمده است: بنا به پیشنهاد ...

به گزارش مکران علی رئوفی طی حکمی از طرف وزیر کشور و به پیشنهاد جادری نماینده عالی دولت در هرمزگان به عنوان معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری هرمزگان منصوب شد.

در متن حکم وزیر کشور خطاب به علی رئوفی آمده است:

بنا به پیشنهاد استاندار محترم هرمزگان و با توجه  به تایید معاونین توسعه مدیریت و منابع و هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای وزارت کشور به موجب  این حکم  به سمت معاون  هماهنگی  امور اقتصادی  و توسعه منابع استانداری هرمزگان منصوب می شوید.

امید است ضمن تلاش در جهت ایجاد هماهنگی و تعامل  با کلیه نهادها ، سازمان ها  و دستگاه های  کشوری و لشکری  استان  و بهره گیری  از استعداد ها  و توانمندی  نیروهای لایق ، دلسوز و کارآمد در پیشبرد اهداف و سیاست های دولت تدبیر و امید وزارت متبوع و نیز خدمت رسانی هر چه بیشتر  به مردم شریف  استان موفق باشید.

توفیق روز افزونتان  را در جهت پیشبرد اهداف متعالی نظام مقدس جمهوری اسلامی  ایران تحت  منویات و فرامین مقام معظم رهبر معظم انقلاب اسلامی  حضرت آیت الله العظمی خامنه ای « مدظله العالی»  از درگاه پروردگار قادر متعال خواستارم.

انتهای  پیام

بازدیدها: ۳۰

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi