تاریخ انتشار:۲۵ خرداد ۱۳۹۵در ۷:۴۲ ق٫ظ کد خبر:10487

شرور سابقه دار جنوب کرمان (آریا جاویدان) دستگیر شد

شرور سابقه‌دار در جنوب کرمان دستگیر شد مدیرکل امنیتی و انتظامی استانداری کرمان از دستگیری "آریا جاویدان" شرور و قاچاقچی فراری توسط سربازان گمنام امام زمان (عج) در استان کرمان خبر داد. مدیرکل امنیتی و انتظامی استانداری کرمان از دستگیری "آریا جاویدان" شرور و قاچاقچی فراری توسط ...

شرور سابقه‌دار در جنوب کرمان دستگیر شد

مدیرکل امنیتی و انتظامی استانداری کرمان از دستگیری “آریا جاویدان” شرور و قاچاقچی فراری توسط سربازان گمنام امام زمان (عج) در استان کرمان خبر داد.

مدیرکل امنیتی و انتظامی استانداری کرمان از دستگیری “آریا جاویدان” شرور و قاچاقچی فراری توسط سربازان گمنام امام زمان (عج) در استان کرمان خبر داد.

خلیل همایی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در کرمان، با اشاره به جزئیات دستگیری “آریا جاویدان” شرور و قاچاقچی فراری توسط سربازان گمنام امام زمان (عج) در استان کرمان اظهار داشت: شرور و قاتل فراری “آریا جاویدان” بیش از ۲۰ سال سابقه قاچاق مواد مخدر و فعالیت‌های جنایی داشته که چندین مورد بازداشت و زندانی شده و مجدداً متواری شده است.

وی ۳ مورد درگیری مسلحانه با مأموران، ۱۹ فقره گروگان‌گیری مسلحانه، ۱۳ فقره سرقت مسلحانه، ۳ مورد راهزنی مسلحانه، یک مورد تجاوز به عنف مسلحانه، یک مورد قتل مسلحانه، ۳ فقره تیراندازی ایذایی به قصد ایجاد رعب و وحشت برای مردم، ۷ مورد تهدید و اخاذی، یک مورد فراری‌دادن متهم، ۳ مورد نگهداری گروگان و ده‌ها مورد قاچاق و یا سرقت موادمخدر را از جمله موارد اتهامی “آریا جاویدان” که توسط مأموران پر تلاش اداره‌کل اطلاعات استان دستگیر شده است، عنوان کرد.

مدیرکل امنیتی و انتظامی استانداری کرمان گفت: قتل شخصی به نام خیرمحمد جاویدان به دنبال سرقت مسلحانه از سه دستگاه کامیون در رودبار در سال ۸۰، ضرب و شتم زنان و کودکان روستای نرگسان و سرقت ۹۰ رأس گوسفند از آنان، گروگان‌گیری پسر بچه هشت ساله‌ای از شیراز در سال ۸۳، گروگان‌گیری پسر بچه ۱۲ ساله‌ای در سال ۸۵ و موارد متعدد دیگری که در پرونده اتهامات وی ثبت شده تنها بخشی از اقدامات جنایت‌کارانه این شرور بوده است.

همایی افزود: همچنین مبالغ متنابهی وجه نقد از متمولان منطقه جنوب و شرق استان کرمان  اخاذی کرده و در آخرین اقدام خود؛ به منظور ایجاد رعب و وحشت در بین مردم روستایی در عنبرآباد تیراندازی ایذایی کرده بود که در پایان “آریا جاویدان” به استناد مصوبات شورای تامین استان با یک کار منسجم اطلاعاتی در مخفی‌گاه خود واقع در ارتفاعات جبالبارز شناسایی و با هماهنگی مرجع قضایی توسط سربازان گمنام امام زمان (عج) در سحرگاه ۲۱ خرداد ماه دستگیر شد.

وی خاطرنشان کرد: امید است سرعت عمل در فرایند رسیدگی و اجرای حکم عادلانه در مورد وی سبب ارتقای امنیت منطقه، آسایش مردم و بازدارندگی شده و سایر کسانی که مبادرت به انجام فعالیت‌های خلاف می‌کنند، بفهمند که به‌زودی در چنگ عدالت گرفتار شده و باید پاسخ‌گوی جنایات خود باشند.

مدیرکل امنیتی و انتظامی استانداری کرمان تصریح کرد: پیام مهم دستگیری شرور و جانی یاد شده این است که نظام جمهوری اسلامی ایران با اقتدار و اشراف اطلاعاتی کامل عمل کرده و بستر لازم برای توسعه استان و به‌ویژه مناطق محروم را فراهم خواهد کرد.

همایی افزود: شورای تامین استان، امنیت را به‌عنوان زیرساخت هرگونه فعالیت اقتصادی، فرهنگی، اجتماعی و سیاسی مدنظر داشته و با کسانی که مانع توسعه و پیشرفت استان شوند؛ قاطعانه برخورد خواهد کرد.

برچسب ها: شرارات ، کرمان

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi