تاریخ انتشار:۲۷ خرداد ۱۳۹۵در ۱۰:۴۰ ق٫ظ کد خبر:10519

جوابیه رئیس اداره راه و شهرسازی میناب به خبر تخریب منزل مسکونی

رئیس اداره راه و شهرسازی میناب گفت: بر اساس حکمی که از طرف اجرای احکام دادگستری به شماره ۹۵۱۰۱۱۷۶۵۸۲۰۰۱۸۰ به اداره راه و شهرسازی میناب ابلاغ شد ملزم به اجرای آن بودیم. علی ذاکری رئیس اداره راه و شهرسازی میناب افزود: بر اساس دستور دادسرای ...

Capture.JPG0012.jpg456

رئیس اداره راه و شهرسازی میناب گفت: بر اساس حکمی که از طرف اجرای احکام دادگستری به شماره ۹۵۱۰۱۱۷۶۵۸۲۰۰۱۸۰ به اداره راه و شهرسازی میناب ابلاغ شد ملزم به اجرای آن بودیم.
علی ذاکری رئیس اداره راه و شهرسازی میناب افزود: بر اساس دستور دادسرای عمومی و انقلاب به تاریخ ۱۳۹۵/۰۳/۱۹ مبنی بر رفع تصرف ۱۱۲۰ متر از اراضی دولتی در پلاک ۳ فرعی ۱۴۰-۱۴۱ واقع در بلوار آل محمد میناب جهت رفع تصرف عدوانی با هماهنگی به عمل آمده از طریق کلانتری ۱۱ شهرستان و یگان حفاظت اراضی استان صورت گرفت.
ذاکری ادامه داد که: با توجه به خالی از سکنه بودن ملک ۳ روز قبل از اجرای حکم به متصرف اعلام گردید که نسبت به حضور در محل اجرای حکم اقدام نماید، ولی متصرف در روز موعود در محل حضور نیافته و با حضور ماموران اجرای حکم اقلامی که شامل: یک پنکه سقفی مستعمل، مقداری لوله خرطومی بلا استفاده و مقداری سیم برق که درون منزل بود صورتجلسه و از محل خارج گردید و بعد از اجرای حکم تحویل صاحبخانه شد
وی عنوان کرد: پس از ابلاغ نامه به متصرف وی به هیچ عنوان برای پیگیری به اداره مرجعه نکرد و ما این شخص را ندیدیم تا زمانی که حکم اجرایی شد و خانه تخریب گردید و و برای اولین بار جهت تحویل گرفتن وسایل به اداره آمدند.
رئیس اداره راه و شهرسازی خاطر نشان کرد: بر اساس حکم تجدید نظر میزان ۹۰ متر به ابعاد ۱۵در۶ متر از کل ۱۱۲۰ متر بر اساس قولنامه به تاریخ ۱۳۷۸/۰۵/۰۲ به متصرف تعلق می گیرد که این حکم جهت اجرا به اداره راه و شهرسازی ابلاغ نشده و ما بر اساس حکم شماره ۹۵۱۰۱۱۷۶۵۸۲۰۰۱۸۰ کل ۱۱۲۰ متر را رفع تصرف کردیم.

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi