تاریخ انتشار:۰۴ تیر ۱۳۹۵در ۲:۵۹ ب٫ظ کد خبر:10668

قاتلان دو محیط بان هرمزگانی دستگیرشدند

به گزارش مکران به نقل از میزان قاتلان دو محیط بان هرمزگانی  لحظاتی قتل دستگیر شدند.رئیس کل دادگستری هرمزگان گفت: با تلاش بازپرس ویژه قتل و نیروی انتظامی، لحظاتی قبل قاتلان در محل وقوع شهادت دو محیط بان هرمزگانی دستگیر شدند. حجت الاسلام و المسلمین اکبری ...

به گزارش مکران به نقل از میزان قاتلان دو محیط بان هرمزگانی  لحظاتی قتل دستگیر شدند.رئیس کل دادگستری هرمزگان گفت: با تلاش بازپرس ویژه قتل و نیروی انتظامی، لحظاتی قبل قاتلان در محل وقوع شهادت دو محیط بان هرمزگانی دستگیر شدند.

حجت الاسلام و المسلمین اکبری رئیس کل دادگستری هرمزگان دستگیری قاتلان دو محیط بان هرمزگانی خبر داد و گفت:  با تلاش بازپرس ویژه قتل و نیروی انتظامی لحظاتی قبل قاتلان در محل وقوع شهادت دو محیط بان هرمزگانی دستگیر شدند.

وی افزود: قاتلان به جرم ارتکابی اعتراف کردند و تحقیقات از آن‌ها همچنان ادامه دارد.

این مسئول عالی قضایی در استان هرمزگان در ادامه اضافه کرد: در این رابطه ۱۰ نفر دستگیر شدند که دو نفر از آن‌ها عاملان قتل هستند.

طی ماموریت گشت و کنترل در ضلع غربی منطقه حفاظت شده گنو ، شکارگاه سیاتک وت نگه گچ دوتن از محیط بانان منطقه حفاظت شده گنو  محمد دهقانی و پرویز هرمزی به دست شکارچیان غیر مجاز به شهادت رسیدند.

گزارش های رسیده حکایت از آن دارد که محیط بانان در جریان درگیری با شکارچیان متخلف بر اثر شلیک گلوله مستقیم به قلب و سر به شهادت رسیده‌اند و ضاربین پس از این حادثه از محل متواری شده و منطقه را ترک کرده‌اند.

شهید محمد دهقانی، متولد یکم خرداد سال ۶۰، دارای مدرک فوق دیپلم، ۱۲ سال به صورت پیمانی با سازمان همکاری می‌کرد و یک دختر هشت ساله از وی به یادگار مانده است.

شهید پرویز هرمزی، متولد سوم آذر سال ۴۱، دارای مدرک دیپلم، ۲۳ سال به صورت قراردادی در خدمت سازمان محیط زیست بود و ۶ فرزند (کوچکترین دوازده سال و بزرگترین سی سال) از او به یادگار مانده است.

محمدرضا قنبرپورمحیط بان

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi