تاریخ انتشار:۱۱ تیر ۱۳۹۵در ۱۱:۰۳ ق٫ظ کد خبر:10808

روز جهانی قدس تنها به مسئله فلسطین نمی پردازد

فرماندار میناب، ظهر جمعه در جمع پرشور مردم میناب در راهپیمایی روز جهانی قدس، با بیان این که حضور باشکوه و کم‌نظیر مردم در جای جای ایران اسلامی در راهپیمایی روز قدس برگرفته از رفتاری عالمانه، فاخر و از سر غیرت دینی است، افزود: مردم ...

Capture.JPG45

فرماندار میناب، ظهر جمعه در جمع پرشور مردم میناب در راهپیمایی روز جهانی قدس، با بیان این که حضور باشکوه و کم‌نظیر مردم در جای جای ایران اسلامی در راهپیمایی روز قدس برگرفته از رفتاری عالمانه، فاخر و از سر غیرت دینی است، افزود: مردم قدر شناس ایران عزیز در این روز تاریخی یک بار دیگر به ندای رهبر عظیم الشان انقلاب و آرمان های امام راحل لبیک گفتند.
به گزارش خبرنگار مکران، ابوذر مهدی نخعی فرماندارویژه شهرستان میناب با بیان این مطلب که ماهیت رژیم منفور صهیونیستی تنها بر پایه ظلم، ستم و جور علیه ملت‌های مظلوم و بی‌پناه است، گفت : این رژیم پس از اشغال سرزمین فلسطین به دنبال تضعیف غیرت دینی و عادی جلوه دادن پروژه یهودی سازی در این سرزمین بود و در این راستا تا حدودی نیز به موفقیت هایی دست پیدا کردند.
وی افزود : انقلاب اسلامی ایران و هوشیاری بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی در هویت بخشی دینی به ندای آزادی خواهان و مظلومان عالم موجب شد تمام توطئه های رژیم اشغالگر قدس خنثی شود.
معاون استاندار هرمزگان، با اشاره به نطق تاریخی امام خمینی(ره) در سال ۱۳۴۲ اظهار داشت: روز جهانی قدس تنها به مسئله فلسطین نمی پردازد بلکه در این روز هر انسان آزاده ای به میدان می آید و در دفاع از هر مستضعفی خشم و انزجار خود را بر سر هر مستکبری فریاد می زند.
فرماندار میناب در بخش دیگری از سخنان خود به تشریح ابعاد بیانات رهبر معظم انقلاب پیرامون اوضاع کنونی جهان پرداخت و گفت: فرمایشات مقام معظم رهبری بر زخم کهنه فلسطین و آفت تکفیری ها تاکید فراوان دارد.
ابوذر مهدی نخعی هدف از شکل گیری جریان تکفیری و داعش را وارد کردن ضربه بر پیکر اسلام عنوان کرد و بیان داشت: این هدف نیز دسیسه و توطئه استکبار جهانی است که منشا آن سیاست های کثیف اسرائیل و تفرقه اندازان است.
نخعی در ادامه افزود: حضور پرشور و حماسی ملت ایران همواره پشتوانه عظیمی برای انقلاب اسلامی در برهه های حساس بوده و هست .
مردم روز دار میناب با حضور گسترده خود از چهار راه آل محمد(ص) بطرف خیابان بسیج ،تا مسجد جامع امام خمینی(ره) راهپیمایی و با سر دادن شعار ، خشم و انزجار قلبی خود را نسبت به رژیم اشغالگر قدس اعلام کردند.

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi