تاریخ انتشار:۱۲ تیر ۱۳۹۵در ۱:۱۸ ب٫ظ کد خبر:10821

وزریر کشور:پیشتازی استان کرمان در عرصه ی اقتصاد مقاومتی

وزیر کشور در بدو ورود به کرمان خبرداد: پیشتازی استان کرمان در عرصه اقتصاد مقاومتی/مدیریت خوب استان کرمان برای تحقق اقتصاد مقاومتی وزیر کشور با اشاره به انتخاب استان های لرستان، آذربایجان شرقی و کرمان به عنوان پایلوت اقتصاد مقاومتی، گفت:استان کرمان در این زمینه پیشتاز است. به ...

وزیر کشور در بدو ورود به کرمان خبرداد:

پیشتازی استان کرمان در عرصه اقتصاد مقاومتی/مدیریت خوب استان کرمان برای تحقق اقتصاد مقاومتی
وزیر کشور با اشاره به انتخاب استان های لرستان، آذربایجان شرقی و کرمان به عنوان پایلوت اقتصاد مقاومتی، گفت:استان کرمان در این زمینه پیشتاز است.
به گزارش روابط عمومی استانداری کرمان، عبدالرضا رحمانی فضلی در آغازین لحظات ورود به کرمان افزود: استان کرمان با مدیریت خوب و هماهنگی و همکاری موجود بین نمایندگان مجلس، مدیران اجرایی و ائمه جمعه و جماعات مصمم است که استانی نمونه در تحقق اقتصاد مقاومتی مورد تاکید رهبر معظم انقلاب اسلامی و ریاست جمهوری باشد.
وی با تاکید بر اینکه در استان کرمان کارهای خوبی در مسیر تحقق اقتصاد مقاومتی انجام شده است، ادامه داد: در سفر امروز عملکرد استان کرمان در مسیر اقتصاد مقاومتی را بررسی کرده و از طرح های اقتصاد مقاومتی نیز بازدید خواهیم کرد.
وی عنوان کرد: پیگیری مصوبات جلسات اقتصاد مقاومتی از دیگر برنامه های سفر استانی به کرمان است.
رحمانی فضلی در ادامه عمده بار تحقق اقتصاد مقاومتی را بر دوش مردم دانست و اظهار داشت: امیدواریم با مشارکت مردم در عرصه اقتصاد در تاریخ زرین ایران برگی به نام کرمان در عرصه اقتصاد مقاومتی ثبت شود.
جانشین رئیس ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی به منظور بررسی روند پیشرفت پروژه های اقتصاد مقاومتی استان، به کرمان سفر کرده است.
حضور در جلسه شورای اداری، ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان کرمان، نشست با فعالان اقتصادی استان و شرکت در گفتگوی ویژه خبری از اهم برنامه های سفر دو روزه عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور به استان کرمان خواهد بود.

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi