تاریخ انتشار:۱۳ تیر ۱۳۹۵در ۸:۲۴ ق٫ظ کد خبر:10829

روحیه و تفکر بسیجی ،زمینه بسیاری از موفقیت هاست

حجت الاسلام والمسلمین عبدالرضا رستگار نماینده ولی فقیه در سپاه امام سجاد(ع) در نشست صمیمی و مودت با فرماندهان حوزه ها و پایگاه های مقاومت بسیج شهرستان میناب و خانواده هایشان گفت: همچنان که انقلاب اسلامی ایران با روحیه بسیجی به پیروزی رسید برای ...

nshast[21-30-50]

حجت الاسلام والمسلمین عبدالرضا رستگار نماینده ولی فقیه در سپاه امام سجاد(ع) در نشست صمیمی و مودت با فرماندهان حوزه ها و پایگاه های مقاومت بسیج شهرستان میناب و خانواده هایشان گفت: همچنان که انقلاب اسلامی ایران با روحیه بسیجی به پیروزی رسید برای تداوم و استمرار آن نیز باید مادران با تربیت فرزندان روحیه بسیجی را در وجود آنان تقویت کنند.
حجت الاسلام والمسلمین رستگار ، حاکمیت تفکر و روحیه بسیجی را وظیفه خانواده ها در جامعه عنوان کرد و افزود: روحیه و تفکر بسیجی زمینه‌ بسیاری از موفقیت‌ها را فراهم می‌کند
وی ادامه داد که : دشمن برای تأثیرگذاری روی ملت ایران از طریق هجمه های فرهنگی و شبکه های ماهواره ای و واسطه قرار دادن ورود پیدا کرده است ، لذا خانواده ها باید با تقویت تفاهم و صمیمیت در درون خانواده، با آگاهی‌بخشی به فرزندان و شناخت اهداف دشمن کانون و بنیان خانواده را محکم و استوار نگه دارند.
رستگار بیان داشت: با گذشت ۳۸ سال از پیروزی انقلاب اسلامی با وجود انواع تحریم ها و فشارهای دشمن با درایت رهبری انقلاب اسلامی با حفظ روحیه انقلابی و بسیجی توانسته ایم انواع مشکلات را با صلابت و ایستادگی کنار بزنیم و بعنوان مدافع مستضعفین جهان در دنیا شناخته شویم.
این مقام مسئول تصریح کرد: علت بسیاری از دشمنی ها و دوگانگی در حقوق بشر حضور و اقتدار نظام جمهوری اسلامی در صحنه های مختلف است تاجایی که دشمن و کشورهای دست نشانده به دنبال جلوگیری از قدرت و اقتدار ایران برآمده اند.
وی سپاه و بسیج را قدرتی عظیم برگرفته از روحیه و تفکر بسیجی قلمداد کرد و گفت: این قدرت تفکر و رحیه بسیجی بخاطر این است که امروزه بحمدالله بهترین ها در سپاه و بسیج اند.
حجت الاسلام والمسلمین رستگار امنیت حاکم در نظام جمهوری اسلامی ایران را به برکت خون هزاران شهید و تقویت و ایجاد تکفر بر گرفته از رویحه انقلابی و بسیجی درون ملت برشمرد و گفت: روحیه و تفکر بسیجی باعث شده است که ۱۲۰ کشور عدم تعهد علی رغم تحریم ها و تهدیدها همراه و حامی ایران اسلامی باشند.
نماینده ولی فقیه در سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان گفت: دشمنان این نظام مقدس در جبهه مقابل ما تلاش زیادی می‌کنند تا اجازه ندهند نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران موفق شده و در تحقق اهداف انقلاب پیشرفت داشته باشد غافل از اینکه امروزه به برکت تقویت روحیه تفکر بسیجی، ایران بعنوان یک کشور الگو و صادر کننده علم و تکنولوژی در علم نانو،پزشکی،موشکی به قدرت اول منطقه تبدیل شده است.
در پایان همه حاضرین ، در ضیافت افطاری شرکت کردند.

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi