تاریخ انتشار:28 تیر 1395در 11:25 ق.ظ کد خبر:10990

همایش ناظرین امین با حضور معاون اجرایی شورای نگهبان کشور

صبح امروز همایش ناظرین امین با حضور دکتر سیامک ره پیک معاون اجرایی شورای نگهبان ، در سالن آموزشکده فنی آیت الله خامنه ایی میناب برگزار شد. دکتر ره پیک معاون اجرایی شورای نگهبان با اشاره به اینکه در مسائل اقتصادی ، دفاعی و امنیتی ، ...

۲۰۱۶-۰۷-۱۸ ۱۰٫۵۹٫۵۲
صبح امروز همایش ناظرین امین با حضور دکتر سیامک ره پیک معاون اجرایی شورای نگهبان ، در سالن آموزشکده فنی آیت الله خامنه ایی میناب برگزار شد.
دکتر ره پیک معاون اجرایی شورای نگهبان با اشاره به اینکه در مسائل اقتصادی ، دفاعی و امنیتی ، همه و همه نیازمند قانون هستیم ، گفت: اگر قانون طبق قانون اساسی مورد استفاده قرار گیرد تمام موارد کنترل می شود و هیچ مشکلی پیش نخواهد آمد.
وی افزود: شورای نگهبان وظیفه دارد که کار بدرستی در انتخابات صورت گیرد ، همکاری با دستگاهها به ویژه دستگاه مجری انتخابات نقش بسیار مهمی در برگزاری صحیح انتخابات دارد که با حضور ناظران ، اطمینان خاطر ایجاد میکند.
دکتر ره پیک با عنوان کردن اینکه ؛ شرایط نظارت خوب این است که لوازم خوب و شرایط آن وجود داشته باشد ، آموزش ، سازماندهی ، بی طرفی ، انگیزه و پشتکار جزء شرایط لازم است ، گفت: در انتخابات اخیر هم ، وظیفه شورای نگهبان به خوبی اجرا شد ، در سراسر کشور بیش از ۲۵۰ هزار نفر ناظر دو انتخابات مهم و جدی که هم از نظر شکل و محتوی بی نظیر بود را نظارت کردند که نتیجه این شد که یک مجلس شورای اسلامی با صلابت تشکیل شود.
معاون اجرایی شورای نگهبان اظهار داشت : صندوق رای مثل ناموس انتخابات است، در شورای نگهبان پرونده و ضابطه ایی بنام اصلاح طلب و اصولگرا نداریم ، ما باید بی طرف باشیم و اعتماد به دستگاه نظارتی فقط به خاطر بی طرفی و رعایت عدالت و انصاف است.
وی در بخش دیگری از سخنانش گفت: اهمیت کار شورای نگهبان از این جهت است که کشور را نسبت به چهارچوب های اساسی و آرمان های انقلاب بیمه و تضمین می کند.
سیامک ره پیک اذعان داشت: پرونده انتخابات مجلس و خبرگان رهبری به خوبی بسته شد و پرونده انتخابات ریاست جمهوری در حال باز شدن است.
این مقام مسئول اضافه کرد که: ممکن است انتخابات ریاست جمهوری به صورت الکترونیکی انجام شود.
در پایان از ۹۰۰ نفر از ناظرین که در انتخابات گذشته همکاری داشتند تجلیل و لوح تقدیر اهداء شد.

بازدیدها: ۹۳

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi