تاریخ انتشار:۰۳ مرداد ۱۳۹۵در ۴:۵۰ ق٫ظ کد خبر:11023

نماینده ی مردم بم در مجلس شورای اسلامی خواستار ایجاد پایگاه کویری میراث جهانی در کویر بم.

نماینده مردم بم در مجلس خواستار شدایجاد پایگاه کویری میراث جهانی در کویر بم ایجاد پایگاه کویری میراث جهانی در کویر بم نماینده مردم بم، فهرج، ریگان و نرماشیر در مجلس خواستار ایجاد پایگاه کویری از طرف میراث جهانی در کویر شهرستان بم شد. حبیب‌الله ...

نماینده مردم بم در مجلس خواستار شدایجاد پایگاه کویری میراث جهانی در کویر بم

ایجاد پایگاه کویری میراث جهانی در کویر بم
نماینده مردم بم، فهرج، ریگان و نرماشیر در مجلس خواستار ایجاد پایگاه کویری از طرف میراث جهانی در کویر شهرستان بم شد.

حبیب‌الله نیکزادی‌پناه :امروز جوان باید نظرات و ایده‌های خود را به جامعه انتقال دهد؛اظهار داشت جامعه ما جامعه جوانی است و درصد بیشتر جمعیت ایران را جوانان تشکیل می‌دهند که طبیعتا در یک مقطعی مسن می‌شوند.

نیکزادی‌پناه با اشاره به اینکه برخی در دنیای مجازی به دنبال ایجاد حاشیه و تفرقه بین جامعه هستند، عنوان کرد: فضای مجازی نباید به چنین افرادی اجازه تفرقه در جامعه را بدهد.

نماینده مردم شهرستان‌های بم، فهرج، ریگان و نرماشیر در مجلس افزود: در ایجاد سازندگی هم‌فکر و بدون نگاه سیاسی در کنار هم باشیم.

وی با اشاره به ثبت کویر ایران در میراث جهانی خواستار ایجاد پایگاه کویری از طرف میراث جهانی در کویر شهرستان بم شد و ما به دنبال مطالبات مردم شرق از جمله کویر هستیم.

نیکزادی‌پناه با تاکید بر اینکه جوانان باید ریسک‌پذیری خود را تقویت کنند، عنوان کرد: دنیای استکبار از طریق شبکه‌های مجازی به‌دنبال نابودی جوانان است.

نماینده مردم شهرستان‌های شرق استان در مجلس خاطرنشان کرد: مردم شرق استان روی ثروت از جمله توفان، نور خورشید، باغ‌ها، کویر و … نشسته‌اند.

گزارش:محمد جواد رستم آبادی

بازدیدها: ۶۱

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi