تاریخ انتشار:20 مرداد 1395در 11:31 ق.ظ کد خبر:11187

فرماندار شهرستان بم:کشتارگاه صنعتی بم آماده همکاری با سرمایه‌گذاران است

فرماندار بم: کشتارگاه صنعتی بم آماده همکاری با سرمایه‌گذاران است فرماندار بم گفت: کشتارگاه صنعتی بم آماده همکاری با سرمایه‌گذاران بخش خصوصی است. رضا اشک صبح امروز در حاشیه بازدید مدیرکل دامپزشکی، فرماندار و شهردار زرند و جمعی از مسوولان بم از کشتارگاه صنعتی این شهرستان اظهار داشت: ...

فرماندار بم:
کشتارگاه صنعتی بم آماده همکاری با سرمایه‌گذاران است

فرماندار بم گفت: کشتارگاه صنعتی بم
آماده همکاری با سرمایه‌گذاران بخش خصوصی است.
رضا اشک صبح امروز در حاشیه بازدید مدیرکل دامپزشکی، فرماندار و شهردار زرند و جمعی از مسوولان بم از کشتارگاه صنعتی این شهرستان اظهار داشت: کشتارگاه بم بعد از زلزله پنجم دی‌ماه ۸۲ احداث شد.

وی خاطرنشان کرد: این کشتارگاه با توجه نبود تجهیزات بلااستفاده بود که با همت استاندار کرمان و همکاری شورای شهر و شهرداری بم راه‌اندازی شد.

اشک ادامه داد: این کشتارگاه از بهترین و مجهزترین کشتارگاه‌های استان کرمان است و روزانه بیش از ۱۰۰ رأس دام سبک و سنگین در این کشتارگاه ذبح و در سطح شهرستان بم توزیع می‌شود.

وی بیان داشت: با توجه به امکانات خوبی که در این کشتارگاه است، آمادگی افزایش کشتار و انتقال آن به سایر نقاط کشور وجود دارد و می‌طلبد سرمایه‌گذاران بخش خصوصی در این زمینه مشارکت داشته باشند

اشک عنوان کرد: برای نخستین بار در سطح استان کرمان در این کشتارگاه طرح پیش‌سرد اجرا و پس از ذبح دام به مدت یک روز لاشه در سردخانه نگهداری و روز بعد توزیع می‌شود.

بازدیدها: ۴۹

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi