تاریخ انتشار:۲۵ مرداد ۱۳۹۵در ۴:۴۹ ب٫ظ کد خبر:11273

رئیس دادگستری بم تاکید کرد:برخورد جدی با متخلفان قاچاق کالا و تامین امنیت سرمایه‌گذاران

رئیس دادگستری بم تاکید کرد:برخورد جدی با متخلفان قاچاق کالا و تامین امنیت سرمایه‌گذاران رئیس دادگستری شهرستان بم برخورد جدی با متخلفان قاچاق کالا و تامین امنیت سرمایه‌گذاران را از اولویت‌های حوزه قضایی و نیروی انتظامی عنوان کرد و خواستار همکاری همه دستگاه‌های مرتبط شد. به گزارش روابط ...

رئیس دادگستری بم تاکید کرد:برخورد جدی با متخلفان قاچاق کالا و تامین امنیت سرمایه‌گذاران

رئیس دادگستری شهرستان بم برخورد جدی با متخلفان قاچاق کالا و تامین امنیت سرمایه‌گذاران را از اولویت‌های حوزه قضایی و نیروی انتظامی عنوان کرد و خواستار همکاری همه دستگاه‌های مرتبط شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بم،مصطفی عارف‌کیا ظهر امروز در جلسه شورای اقتصاد مقاومتی شهرستان بم اظهار داشت: دادگستری در مورد پیشگیری از وقوع جرم و جلوگیری از فساد اقتصادی فعالیت‌های زیادی انجام داده و ما سعی داریم اقدامات ما بیشتر پیشگیرانه باشد.

وی گفت: کارخانجات متعددی که در شهرستان بم ایجاد شده با به کارگیری نیروهای بومی از وقوع برخی جرایم جلوگیری کردند و ما قدردان این عزیزان هستیم.

عارف‌کیا برخورد جدی با متخلفان قاچاق کالا و تامین امنیت سرمایه‌گذاران را از اولویت‌های حوزه قضایی و نیروی انتظامی عنوان و خواستار همکاری همه دستگاه‌های مرتبط شد.

بازدیدها: ۳۱

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi