تاریخ انتشار:27 مرداد 1395در 10:34 ق.ظ کد خبر:11315

توقیف ۳۰۰ تکه انواع ظروف ملامین فاقد نشان ملی استاندارد در شهرستان بندرلنگه

  توقیف ۳۰۰ تکه انواع ظروف ملامین فاقد نشان ملی استاندارد در شهرستان بندرلنگه مدیرکل استاندارد هرمزگان گفت: به همت کارشناسان نظارت بر اجرای استاندارد شهرستان بندرلنگه تعداد قابل توجهی از ظروف ملامین فاقد نشان ملی استاندارد در سطح این شهرستان شناسایی و توقیف شد. به گزارش مکران ...

 

توقیف ۳۰۰ تکه انواع ظروف ملامین فاقد نشان ملی استاندارد در شهرستان بندرلنگه

مدیرکل استاندارد هرمزگان گفت: به همت کارشناسان نظارت بر اجرای استاندارد شهرستان بندرلنگه تعداد قابل توجهی از ظروف ملامین فاقد نشان ملی استاندارد در سطح این شهرستان شناسایی و توقیف شد.

به گزارش مکران از بندرعباس، عیسی باقرزاده همایی افزود: از آنجایی که ظروف ملامین دارای استاندارد اجباری به شماره ۶۱۲ می باشند کارشناسان اداره اجرای استاندارد شهرستان بندرلنگه طی بازرسی از واحدهای عرضه تعداد ۳۰۰ تکه انواع ظروف ملامین فاقد نشان استاندارد را  مشاهده، توقیف و از دسترس عموم خارج کردند.

وی تاکید کرد: با تولیدکنندگان و عرضه کنندگان کالاهای فاقد نشان استاندارد یا پایین تر از حد استاندارد برخورد قانونی صورت می پذیرد.

برپایه این گزارش براساس ماده ۹ قانون سازمان ملی استاندارد ایران تولید، تمرکز ، فروش و عرضه کالاهای فاقد نشان استاندارد ممنوع اعلام شده است که در همین راستا سیستم نظارت و کنترل بازار از سوی اداره کل استاندارد هرمزگان در سرتاسر استان برحسن عرضه کالاهای دارای نشان استاندارد اجباری به جد پیگیری می شود.

آزاد کویک

 

 

 

بازدیدها: ۳۰

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi