تاریخ انتشار:31 مرداد 1395در 7:42 ب.ظ کد خبر:11348

اشتغالزایی ۱۸ هزار نفر در شهرک حمل و نقل بندرعباس

اشتغالزایی ۱۸ هزار نفر در شهرک حمل و نقل بندرعباس مدیرکل حمل و نقل و پایانه های هرمزگان درنشست خبری از اشتغالزایی ۱۸ هزار نفر به‌صورت دائم در شهرک حمل و نقل بندرعباس خبر داد. به گزارش مکران از بندرعباس، علیرضا مجرد افزود: شهرک حمل و نقل ...
اشتغالزایی ۱۸ هزار نفر در شهرک حمل و نقل بندرعباس
مدیرکل حمل و نقل و پایانه های هرمزگان درنشست خبری از اشتغالزایی ۱۸ هزار نفر به‌صورت دائم در شهرک حمل و نقل بندرعباس خبر داد.

به گزارش مکران از بندرعباس، علیرضا مجرد افزود: شهرک حمل و نقل دارای وسعت ۱۵۰ هکتاری است که روند ایجاد و ساخت بخش‌های عمومی آن نیز توسط سرمایه‌گذاری کامل بخش خصوصی (شرکت‌های حمل و نقلی) در حال اجرا است که با تکمیل آن شاهد تحولی بزرگ در زمینه حمل و نقل در استان هرمزگان و کشور خواهیم بود. مجرد اضافه کرد: در این شهرک اشتغالزایی ۱۸هزار نفر را به‌صورت دائم در برخواهد داشت و ورود و خروج ۶ هزار کامیون کنترل می‌شود. وی ادامه داد: برای تکمیل این شهرک حمل و نقلی دو هزار و ۵۰۰ میلیارد ریال اعتبار لازم است که تاکنون ۵۰۰ میلیارد ریال آن تامین شده است. مدیرکل حمل و نقل و پایانه‌های هرمزگان با اشاره به اینکه این شهرک در سه مرحله ساخته می‌شود، اظهار امیدواری کرد: فاز اول آن با ۷۰۰ میلیارد ریال هزینه تا پایان امسال به بهره‌برداری خواهد رسید.

بازدیدها: ۲۹

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi