تاریخ انتشار:31 مرداد 1395در 7:48 ب.ظ کد خبر:11351

معاون فرماندار جاسک از بهره برداری و افتتاح ۱۹ پروژه ی عمرانی در این شهرستان خبر داد

مراد زرهی معاون برنامه ریزی و عمرانی فرمانداری جاسک فرارسیدن هفته دولت را بر دولت مردان نظام مقدس جمهوری اسلامی تبریک گفت و در خصوص پروژه های قابل افتتاح در هفته ی دولت بیان کرد:در هفته ی دولت با حضور مسئولین، ۱۹ پروژه ی عمرانی ...
مراد زرهی معاون برنامه ریزی و عمرانی فرمانداری جاسک فرارسیدن هفته دولت را بر دولت مردان نظام مقدس جمهوری اسلامی تبریک گفت و در خصوص پروژه های قابل افتتاح در هفته ی دولت بیان کرد:در هفته ی دولت با حضور مسئولین، ۱۹ پروژه ی عمرانی را در دست بهره برداری و افتتاح خواهیم داشت.

وی افزود: این پروژه ها در بخش های برق رسانی (توسعه شبکه، اصلاح و رفع نوسانات برقی)، آموزش (ایجاد و احداث سه باب فضای آموزشی)، طرح هادی (در دو نقطه از روستاهای شهرستان)، بهداشت و درمان، اصلاح شبکه ی آب رسانی در شهر جاسک، طرح تثبیت شن های روان و آبخیزدازی در شرق جاسک، افتتاح آب شیرینکن و کارخانه ی یخ در بندر صیادی گوگسر، تجهیز برج کنترل و ترافیک دریایی (اداره بندر و کشتیرانی جاسک)، مرمت و بازسازی برج سیاه و سفید از مکانهای تاریخی و گردشگری شهرستان جاسک و…. می باشند.

معاون فرماندار جاسک تصریح کرد: افتتاح نمایشگاه دستاوردهای دولت تدبیر و امید، برگزاری جشنواره شهید رجایی در راستای تکریم و تجلیل ار کارکنان و کارمندان نمونه دستگاه های برتر اجرایی، برگزاری جلسات پرسش و پاسخ مردم و مسئولین و سرکشی و دیدار با خانواده های معظم شهدا و غبارروبی از مزار شهدا، از دیگر برنامه های هفته دولت در این شهرستان می باشد..

انتهای خبر/ حسام بختیار
شهرستان جاسک

بازدیدها: ۴۱

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi