تاریخ انتشار:۳۱ مرداد ۱۳۹۵در ۷:۵۰ ب٫ظ کد خبر:11354

پاکسازی ساحل محله مقسا توسط هنرمندان اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان جاسک

پاکسازی ساحل محله مقسا توسط هنرمندان اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان جاسک در این حرکت بسیار زیبا و خدا پسندانه هنرمندان کانون فیلم و عکس و انجمن نمایش فرهنگسرای شهید باهنر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان جاسک بمناسبت روز جهانی عکاسی، ساحل محله ...

IMG-20160820-WA0004 IMG-20160820-WA0003

پاکسازی ساحل محله مقسا توسط هنرمندان اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان جاسک

در این حرکت بسیار زیبا و خدا پسندانه هنرمندان کانون فیلم و عکس و انجمن نمایش فرهنگسرای شهید باهنر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان جاسک بمناسبت روز جهانی عکاسی، ساحل محله مقسا را مورد پاکسازی قرار دادند.

عبدالرحمن لشکری زاده سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به اهداف این برنامه مبنی بر پاکسازی ساحل و همچنین فرهنگ‌سازی نظافت سواحل اظهارکرد: حفاظت و نگهداری از محیط‌زیست و گردشگری یکی از اصلی‌ترین اهداف این حرکت زیبا توسط هنرمندان می باشد که نیازمند تعامل و حمایت همه جانبه مردم شهرستان جاسک نیز است.

رنجبر سرپرست اداره محیط زیست شهرستان جاسک در حاشیه ی پاکسازی ساحل توسط هنرمندان افزود:مسئله آلودگی زمین از مسائل عمده زیست‌محیطی و دغدغه مهمی برای دوستداران محیط‌زیست در سراسر جهان می باشد و حضور هنرمندان به معنی توجه این قشر به اهمیت بالای محیط زیست، هوای پاک و سالم است و باید این برنامه‌ها توسط مردم سطح شهرستان به صورت مستمر و همیشگی ادامه داشته باشد تا ساحلی پاک و بدون هرگونه مضرات زیست محیطی داشته باشیم.

وی ادامه داد: این امر نتنها برای مردم و حفظ محیط زیست مفید و موثر است بلکه باعث حضور گردشگران داخلی و خارجی جهت بازدید از سواحل بکر و دست نخورده ی جنوب شرق کشور، جاسک می شود.

انتهای خبر / حسام بختیار
شهرستان بندر جاسک

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi