تاریخ انتشار:۰۴ شهریور ۱۳۹۵در ۷:۱۱ ب٫ظ کد خبر:11407

آغاز احداث ۱۰۰۰ کیلومتر راه روستایی در هرمزگان

وزیر راه و شهرسازی: آغاز احداث ۱۰۰۰ کیلومتر راه روستایی در هرمزگان وزیر راه و شهرسازی آغاز احداث ۱۰۰۰ کیلومتر راه روستایی را همتی والا دانست که توسط راه و شهرسازی هرمزگان آغاز شده است. به گزارش مکران از بندرعباس، دکتر عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی در ...

وزیر راه و شهرسازی:
آغاز احداث ۱۰۰۰ کیلومتر راه روستایی در هرمزگان
وزیر راه و شهرسازی آغاز احداث ۱۰۰۰ کیلومتر راه روستایی را همتی والا دانست که توسط راه و شهرسازی هرمزگان آغاز شده است.
به گزارش مکران از بندرعباس، دکتر عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی در نشست شورای اداری با تقدیر از اقدامات آغاز شده در حوزه راهسازی بویژه ۱۰۰۰ کیلومتر راه روستایی ابراز امیدواری کرد، با تکمیل این میزان راه بتوان میزان برخورداری مردم  از راه روستایی را افزایش داد.
وی به بازدید از پروژه احداث تونل اتصالی به شهرک علوی اشاره کرد و بیان داشت: با احداث این تونل فاصله شهر جدید علوی به بندر شهید رجایی ۱۲ کیلومتر کاهش می یابد .
آخوندی افزود: این شهر از امکانات خوبی برخوردار است که می تواند یک شهر اقماری با کیفیت بالای زندگی در نزدیک شهر بندرعباس باشد.
وزیر راه و شهرسازی در ادامه بر افزایش کیفیت زندگی در بندرعباس اشاره کرد و گفت: بندرعباس به عنوان دروازه ورودی ایران بیان کننده فرهنگ ایرانی است که باید توجه جدی به آن داشت.
وی به ۴۰ درصد حاشیه نشینی در شهر بندرعباس اشاره کرد و گفت: حذف این میزان حاشیه نشینی امکان پذیر نیست و باید با در پیش گرفتن رویکرد محله محور اقدامات لازم برای بالا بردن کیفیت زندگی در دستور کار قرار گیرد.
وزیر راه و شهرسازی استفاده از تسهیلات ۱۲۰ میلیون تومانی را یکی از راهکارهای ارتقای زندگی در محلات حاشیه نشین و بافت فرسوده دانست و گفت: استفاده از این تسهیلات بی نظیر است و همه افراد جامعه چه آنهایی که قبلا از تسهیلات استفاده کرده یا چه آنهایی که مسکن اولی هستند می توانند دریافت کنند.
وی گفت: در اجرای ترمیم بافت فرسوده و تا زمان ساخت مسکن جدید ٬تسهیلاتی نیز برای دوره جابجایی به متقاضیان اعطا خواهد شد.

آزادکویک

بازدیدها: ۲۵

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi