تاریخ انتشار:۰۴ شهریور ۱۳۹۵در ۷:۱۵ ب٫ظ کد خبر:11410

با حضور وزیر راه بهره برداری از ۳۰ پروژه دریایی و بندری هرمزگان آغاز شد

با حضور وزیر راه و شهرسازی‌ بهره برداری از ۳۰ پروژه دریایی و بندری هرمزگان آغاز شد همزمان با سومین روز از هفته دولت، بهره برداری از ۱۹ پروژه در بندر شهید رجایی و ۱۱ پروژه دیگر در بنادر غرب و شرق استان هرمزگان با اعتباری بالغ ...

با حضور وزیر راه و شهرسازی‌
بهره برداری از ۳۰ پروژه دریایی و بندری هرمزگان آغاز شد
همزمان با سومین روز از هفته دولت، بهره برداری از ۱۹ پروژه در بندر شهید رجایی و ۱۱ پروژه دیگر در بنادر غرب و شرق استان هرمزگان با اعتباری بالغ بر دو هزار و ۳۰۰ میلیارد ریال با حضور دکتر “عباس آخوندی” وزیر راه و شهرسازی و جمعی از مسئولان کشوری و استانی آغاز شد.
به گزارش مکران ازبندرعباس، در این مراسم، “محمد سعیدنژاد” معاون وزیر راه و مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی، “جاسم جادری” استاندار هرمزگان، نمایندگان مردم استان در مجلس شورای اسلامی، “ابراهیم ایدنی” مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان و جمعی از مقامات استانی، مدیران عضو شورای حمل و نقل استان و اعضای جامعه دریایی و بندری حضور داشتند.
مدیر کل بنادر ودریانوردی هرمزگان با اشاره به پروژه های بهره برداری شده گفت : برای اجرای این۳۰  پروژه سرمایه گذاری، فنی، عمرانی، بندری و دریایی بالغ بر دوهزار و ۳۰۶ میلیارد ریال هزینه صرف شده است که از این رقم، ۶۴۱ میلیارد ریال از محل اعتبارات دولتی و منابع داخلی سازمان بنادر و دریانوردی و یکهزار و ۶۶۵ میلیارد ریال نیز از محل سرمایه گذاری بخش خصوصی هزینه شده است.
ابراهیم ایدنی افزود: هدف عمده اجرای این پروژه ها هموارسازی مسیر تبدیل بندر شهید رجایی به یک بندر نسل سومی، توسعه زیرساخت های صنعت بانکرینگ، ایجاد بستر مناسب در راستای رونق بیشتر حمل ونقل دریایی و مسافری، توسعه زیرساخت های بندری و دریایی در جزایر خلیج فارس و همچنین ایجاد فرصت های شغلی جدید برای ساحل نشینان است.
وی ادامه داد:همزمان با افتتاح ۱۹ پروژه هفته دولت در بندر شهید رجایی، بهره برداری از ۶ پروژه دیگر در بندر لنگه در غرب استان با مجموع اعتبار، ۱۴ میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال و همچنین چهار پروژه دیگر در بندر جاسک  در شرق استان با اعتبار ۱۰۱ میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال٬ همزمان با سفر وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل سازمان بنادر به استان هرمزگان مورد بهره برداری قرار گرفت.

آزاد کویک

بازدیدها: ۱۹

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi