تاریخ انتشار:10 شهریور 1395در 5:36 ب.ظ کد خبر:11512

هدف پروژه ی مهر ، بازگشایی هرچه باشکوه تر مدارس است

مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک بندرعباس در جمع مدیران آموزش ابتدایی این ناحیه آموزشی گفت : هدف پروژه ی مهر برنامه‌ ریزی مناسب به منظور فراهم نمودن تمهیدات لازم جهت بازگشایی مدارس است. به گزارش مکران از بندرعباس ، محمد قویدل در جلسه توجیهی مدیران ...

مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک بندرعباس در جمع مدیران آموزش ابتدایی این ناحیه آموزشی گفت : هدف پروژه ی مهر برنامه‌ ریزی مناسب به منظور فراهم نمودن تمهیدات لازم جهت بازگشایی مدارس است.
به گزارش مکران از بندرعباس ، محمد قویدل در جلسه توجیهی مدیران ابتدایی مدارس دولتی هیئت امنایی دخترانه و پسرانه ، آموزش و پرورش ناحیه یک بندرعباس گفت : پروژه مهر مجموعه اقدامات و فعالیت هایی است که موجب بازگشایی مطلوب مدارس در اول مهر می شود و باید با تمهید مقدمات لازم ، فضایی شاد و با نشاط در اول مهر برای مدارس فراهم کنیم .
وی با تاکید بر نقش برجسته مدیران مدارس در ارتقا شاخص های آموزشی و پرورشی در حوزه مدیریت آموزشگاهی ، خواستار توجه هرچه بیشتر به مناطق محروم و حاشیه شهر و همچنین مدارس روستایی در مناطق کمتر توسعه یافته و محروم گردید .
قویدل افزود : رویکرد ما در سال جاری بیشتر به سمت و سوی مدارس روستایی با هدف حمایت هرچه بیشتر از دانش آموزان محروم و کم بضاعت می باشد و باید زمینه را برای بازگشایی هر چه باشکوه تر مدارس در این مناطق نیز فراهم نماییم .
انتهای پیام/
آزادکویک

بازدیدها: ۵۴

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi