تاریخ انتشار:۱۳ شهریور ۱۳۹۵در ۷:۵۷ ق٫ظ کد خبر:11527

ساخت دستگاه فیلتراسیون و تصفیه هوا در پارک فناوری هرمزگان

یک واحد فناور در پارک علم و فناوری هرمزگان اقدام به ساخت دستگاه فیلتراسیون و تصفیه هوا کرده که به راحتی هوای آلوده را تصفیه کرده و پس از آن وارد محیط کار و زندگی می کند. به گزارش مکران از بندرعباس ،دکتر پویان ادیبی مدیر ...

یک واحد فناور در پارک علم و فناوری هرمزگان اقدام به ساخت دستگاه فیلتراسیون و تصفیه هوا کرده که به راحتی هوای آلوده را تصفیه کرده و پس از آن وارد محیط کار و زندگی می کند.

به گزارش مکران از بندرعباس ،دکتر پویان ادیبی مدیر مرکز رشد واحدهای فناور پارک علم و فناوری هرمزگان با بیان این مطلب افزود: این فیلتراسیون توسط واحد فناور هنر صنعت هرمزگان در مرکز رشد پذیرش شده است که با طراحی و ساخت آن کمک می کند هوای آلوده محیط کار و زندگی را پس از تصفیه  به حالت پاک برساند.

وی خاطرنشان کرد :برای این مهم دست اندرکاران واحد فناور هنر صنعت هرمزگان اقدام به طراحی و ساخت فیلتراسیون هوا کرده اند که به خوبی این کار را در هوای آلوده انجام می دهد.

مدیر مرکز رشد واحدهای فناور پارک علم و فناوری هرمزگان ابراز امیدواری کرد: با ورود این محصول به بازار بتوان ضمن کاهش هزینه های تصفیه هوا زمینه سلامتی افراد در محیط های آلوده را فراهم آورد.

انتهای پیام /

آزاد کویک

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi