تاریخ انتشار:۱۳ شهریور ۱۳۹۵در ۷:۵۸ ق٫ظ کد خبر:11530

انجام اقدامات ترافیکی و ایمن سازی معابر در هفته دولت

محمدرضا کهوری از انجام اقدامات ترافیکی و ایمن سازی معابر با اعتبای بالغ بر ۱/۴۲۲/۰۰۰/۰۰۰ ریال همزمان با هفته دولت خبر داد . به گزارش مکران از بندرعباس ،اصلاح هندسی معابر ،  ایمن سازی معابرجدید ، نصب تجهیزات ترافیکی و تابلوهای راهنمایی و اجرای خط کشی از ...

محمدرضا کهوری از انجام اقدامات ترافیکی و ایمن سازی معابر با اعتبای بالغ بر ۱/۴۲۲/۰۰۰/۰۰۰ ریال همزمان با هفته دولت خبر داد .

به گزارش مکران از بندرعباس ،اصلاح هندسی معابر ،  ایمن سازی معابرجدید ، نصب تجهیزات ترافیکی و تابلوهای راهنمایی و اجرای خط کشی از مهم ترین اقداماتی است که همزمان با هفته دولت مورد بهره برداری قرار گرفت.

مدیر عامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری بندرعباس گفت: همه فعالیت‌های دستگاه‌های اجرایی به‌منظور خدمت‌رسانی صادقانه به مردم و در راستای توسعه و پیشبرد اهداف نظام برنامه‌ریزی‌شده است.

کهوری با اشاره به اقدامات صورت گرفته در هفته دولت اظهار داشت: اجرای خط کشی در خیابان های جدید الاحداث (دامایی-آزاداگان-کوی ملت –بلوار بروجردی اتصالی به شهید رجایی و شهرک طلاییه) به متراژ ۵۴۳۸ متر طول انجام گردید که در تسهیل عبور و مرور شهروندان و رانندگان تاثیر به سزایی خواهد داشت.

وی تصریح نمود: همچنین تعداد ۱۰۲۰ تابلو انتظامی، اخباری ، اخطاری و سایر علائم و تجهیزات ترافیکی دربلوارهای ( افروز شهابی پور- رسالت شمالی-چمران-مصطفی خمینی-سوم خرداد مهرگان –حدفاصل چهارراه مرادی و سه راه برق )در این هفته نصب شده است که از عوامل مهم در روان سازی و کاهش بار ترافیکی این محدوده می باشد.

این مقام مسئول با تاکید بر موضوع  آموزش و ارتقای فرهنگ ترافیک افزود: توسعه و ارتقای فرهنگ ترافیک در سطح شهر بندرعباس بموازات اقدامات انجام شده در حوزه حمل ونقل و ترافیک حائز اهمیت است و با استفاده از برنامه های فرهنگی در خصوص رفتارهای صحیح ترافیکی و ترویج آن به عنوان یک، فرهنگ اتفاقی بسیار مهم در این حوزه بشمار خواهد آمد.

انتهای پیام /

آزاد کویک

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi