تاریخ انتشار:۱۳ شهریور ۱۳۹۵در ۷:۱۴ ب٫ظ کد خبر:11540

علامت استاندارد دستمال کاغذی AMITIS جعلی است

مدیرکل استاندارد هرمزگان گفت: علامت استاندارد بر روی دستمال کاغذی محصول شرکت تک سلولز رباط (با نام تجاری AMITIS ) جعلی است شرکت مذکور بدون دریافت مجوز از سازمان ملی استاندارد اقدام به جعل نشان استاندارد برروی محصول نموده است. به گزارش مکران از بندرعباس، عیسی ...

مدیرکل استاندارد هرمزگان گفت: علامت استاندارد بر روی دستمال کاغذی محصول شرکت تک سلولز رباط (با نام تجاری AMITIS ) جعلی است شرکت مذکور بدون دریافت مجوز از سازمان ملی استاندارد اقدام به جعل نشان استاندارد برروی محصول نموده است.
به گزارش مکران از بندرعباس، عیسی باقرزاده همایی افزود: این دستمال کاغذی که عمدتاً توسط فروشندگان دوره گرد با قیمتی ارزان عرضه می گردد، فاقد کیفیت لازم بوده و از مصرف کنندگان درخواست می شود از خرید اینگونه کالاها خودداری نمایند
وی تاکید کرد: از آنجایی که دستمال کاغذی دارای استاندارد اجباری به شماره ۶۲۷ و ۴۷۷۸ می باشد لذا از عموم همشهریان عزیز تقاضا می شودکه از خرید این نوع محصولات که عمدتا بصورت غیر مجاز بسته بندی و عرضه می گردند خودداری نمایند.
مدیرکل استاندارد ادامه داد: همشهریان عزیز برای اطمینان از معتبر بودن نشان ملی استاندارد درج شده بر روی کالا می توانند کد ده رقمی درج شده در پایین نشان ملی استاندارد را به سامانه پیامکی ۱۰۰۰۱۵۱۷ ارسال نمایند و از صحت استاندارد بودن محصول مورد نیاز خود آگاهی یابند.تمامی کالاهای مشمول استاندارد باید دارای کد ده رقمی استاندارد باشند در غیر اینصورت نشان ملی استاندارد درج شده برروی کالاهای مشمول استاندارد فاقد کد ده رقمی مورد تایید سازمان ملی استاندارد نمی باشد.
انتهای پیام/
آزادکویک

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi