تاریخ انتشار:16 شهریور 1395در 5:38 ق.ظ کد خبر:11603

سرشماری کامل ترین وموثرترین شیوه برای جمع آوری اطلاعات است

فرماندار بندرعباس گفت:سرشماری کامل ترین وموثرترین شیوه برای جمع آوری اطلاعات مورد نیاز کشور و ویژگی های آن محسوب می شود و همه آحاد ملت در این رویداد ملی شمارش می شوند. به گزارش مکران از بندرعباس، احمدپویافر افزود:این سرشماری برای اولین بار به صورت الکترونیکی ...

فرماندار بندرعباس گفت:سرشماری کامل ترین وموثرترین شیوه برای جمع آوری اطلاعات مورد نیاز کشور و ویژگی های آن محسوب می شود و همه آحاد ملت در این رویداد ملی شمارش می شوند.
به گزارش مکران از بندرعباس، احمدپویافر افزود:این سرشماری برای اولین بار به صورت الکترونیکی وبدون کاغذ به دو شیوه اینترنتی وهمچنین از طریق مراجعه حضوری با استفاده از تبلت بجای فرم های کاغذی اجرا خواهد شد.
وی تصریح کرد: چنانچه شهروندان محترم ، فرم سرشماری را به صورت اینترنتی پر کنند، هنگام مراجعه مامور سرشماری کد رهگیری به متقاضیان ارائه خواهد داد که دراین صورت نیازی به پر کردن فرم توسط مامور نخواهد بود.
فرماندار بندرعباس بابیان اینکه متقاضیان شرکت در طرح سرشماری نفوس ومسکن به صورت موقت جذب می شوند گفت : متقاضیان می توانند جهت ثبت نام به سامانه( ثبت الکترونیکی) به آدرس http://s95.org.ir مراجعه نمایند.
پویافر افزود : زمان ثبت نام متقاضیان در سامانه سرشماری نفوس ومسکن ۹۵ از اول شهریور آغاز و تا ۲۵ شهریور ادامه خواهد داشت.

انتهای پیام/

آزادکویک

بازدیدها: ۲۵

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi